Zimowy Narodowy – rekordy frekwencji

0
1206
views

Ponad 15 tysięcy gości odwiedziło Stadion Narodowy przez pierwsze cztery dni działania Zimowego Narodowego. Największa liczba łyżwiarzy, bo aż ponad 1400, bawiła się na lodowisku w poniedziałek. Badminton, tor rolkarski i wycieczki po Stadionie cieszyły się największą popularnością w niedzielę, kiedy atrakcje te przyciągnęły 5,5 tysiąca osób.

Na ten sukces frekwencyjny odpowiedzieliśmy wprowadzając dodatkowe udogodnienia i poszerzając ofertę. W poniedziałek zwiększyliśmy o 50 liczbę biletów na każdą turę jazdy na lodzie oraz dodaliśmy dodatkową sesję na lodowisku od godziny 21.30 do 23.00. Zwiększyliśmy także liczbę pól do gry w badmintona, z pięciu do dziewięciu. Podjęliśmy też decyzję o udostępnieniu rolkarzom i longboardzistom dodatkowego toru na wewnątrz stadionowej promenadzie, zapewniającego doskonałe warunki do jazdy niezależnie od warunków atmosferycznych.

Dużą popularnością cieszy się sprzedaż biletów on-line. Przypominamy naszym gościom, że bilety kupione w internecie najlepiej jest wydrukować w domu. Zachęcamy do rezerwacji tą drogą biletów na kolejne terminy.

Szczegółowy cennik i informacje: www.stadionnarodowy.org.pl/zimowynarodowy, sklep internetowy: sklep.stadionnarodowy.org.pl.