Komorowski, na armii nie można oszczędzać

0
1408
views

Prezydent przekonuje, że sytuacja jaką mamy obecnie  na Krymie potwierdza konieczność przyspieszonej modernizacji Polskiej Armii. Wypowiedzi Władimira Putina wyraźnie sugerują, że zrezygnował na dzisiaj z planów rozwiązań siłowych wobec Ukrainy – ocenił prezydent Bronisław Komorowski.

Według niego stanowisko prezydenta Rosji otwiera drogę do szukania rozwiązań natury politycznej. Prezydent, który udzielił wczoraj wywiadu trzem stacjom telewizyjnym TVP Info, TVN24 i Polsat News, odniósł się też do słów prezydenta Rosji o tym, że bojownicy z Majdanu byli szkoleni m.in. w Polsce.

To kompletnie nieuzasadnione oskarżenie, które jest echem sposobu myślenia o świecie, w którym są same spiski – powiedział Prezydent przekonuje, że sytuacja potwierdza konieczność modernizacji wojska.

Wypowiedzi Władimira Putina wyraźnie sugerują, że zrezygnował na dzisiaj z planów rozwiązań siłowych wobec Ukrainy – ocenił prezydent Bronisław Komorowski. Według niego stanowisko prezydenta Rosji otwiera drogę do szukania rozwiązań natury politycznej.

Prezydent, który udzielił wczoraj wywiadu trzem stacjom telewizyjnym TVP Info, TVN24 i Polsat News, odniósł się też do słów prezydenta Rosji o tym, że bojownicy z Majdanu byli szkoleni m.in. w Polsce. To kompletnie nieuzasadnione oskarżenie, które jest echem sposobu myślenia o świecie, w którym są same spiski i manipulacje. 

 

 

PAP