Magazynowanie prostsze i bezpieczniejsze niż kiedykolwiek

0
1485
views

Nowoczesna logistyka to ta oparta o zaawansowane rozwiązania technologiczne. Nikt nie jest w stanie wyobrazić sobie dzisiaj sprawnie zorganizowanego i pracującego wydajnie magazynu bez profesjonalnych wózków widłowych. Bez nich przewożenie, składowanie, czy też komisjonowanie towarów na dużą skalę byłoby wręcz niemożliwe.

Najlepiej na rynku radzą sobie te magazyny, które inwestują w wózki widłowe oparte o zaawansowane i sprawdzone rozwiązania technologiczne.Światowe standardy ergonomii

Wózek widłowy XXI wieku to taki, który pozwala precyzyjnie realizować każdy etap pracy magazynu – począwszy od rozładowania towaru, przez jego sprawne przemieszczenie i usytuowanie na regale, aż po ponowny załadunek. Każdy magazyn pracuje inaczej – wynika to choćby z jego układu, obowiązujących procedur, czy specyfiki składowanych produktów. Dlatego też nie da się znaleźć jednego uniwersalnego rozwiązania.

Doskonale wie o tym Jungheinrich – światowy lider, jeśli chodzi o produkcję oraz sprzedaż wózków widłowych. Firma oferuje niemal 600 różnorodnych modeli wózków, które pozwalają wykonać niemal każdą operację z dużą precyzją i w najbardziej ekonomiczny z możliwych sposobów. Stawiając na nowoczesne wózki tego producenta, klient ma szansę zoptymalizować wszystkie procesy logistyczne i zwiększyć płynność wykonywania operacji.

Bezpieczeństwo ponad wszystko

Praca magazynu wiąże się z przemieszczaniem towarów o wysokiej masie – dochodzącej nawet do kilku ton. Przewożenie takich produktów, czy umieszczanie ich na regałach o dużej wysokości niesie ze sobą spore zagrożenie. Niebezpieczeństwo wyeliminować można, decydując się na zakup bądź wynajem wózków widłowych (jeśli są one potrzebne np. doraźnie czy sezonowo), które spełniają najwyższe standardy jakości.

Wózki widłowe oferowane przez Jungheinrich tworzone są w oparciu o sprawdzone technologie przez ekspertów z wieloletnim doświadczeniem. Najwyższa jakość materiałów wykorzystywanych podczas produkcji oraz precyzja wykonania sprawiają, że urządzenia te pracują niezawodnie nawet podczas transportu delikatnych lub bardzo ciężkich elementów.

Pełna kontrola

Wózki widłowe oferowane przez Jungheinrich gwarantują również pełną kontrolę podczas transportu, pobierania oraz układania towarów na regałach. Operator może precyzyjnie regulować prędkość przemieszczania się wózka, kąt nachylenia, szybkość podnoszenia i upuszczania ładunku, zawsze precyzyjnie podjeżdżając do gniazda regałowego. A to usprawnia pracę i sprawia, że staje się ona bezpieczniejsza niż kiedykolwiek.