Rekiny Biznesu wpływają na rynek kapitałowy!

0
1777
views

Rozwijają polski rynek kapitałowy. Podnoszą jego prestiż. Są magnesem dla inwestorów. Rekiny Biznesu spotkają się na kolejnej już gali. Na uroczyste wręczenie nagród zapraszają inwestorzy.tv.

Rekiny Biznesu to wydarzenie, które promuje nowe idee, sprzyja nawiązaniu kontaktów oraz wymianie doświadczeń pomiędzy zarządzającymi biznesem a instytucjami finansowymi i inwestorami z krajowego i z zagranicznego rynku finansowego. Przyznawane podczas gali nagrody są wyrazem uznania za niebagatelny wpływ na rozwój polskiego rynku kapitałowego.

– Formuła Rekinów Biznesu zakłada, że wyróżnienia i nagrody przyznawane są przez ekspertów rynku kapitałowego. Kapituła liczy kilkanaście osób, których doświadczenie i wiedza pozwalają na wyłonienie najlepszych z najlepszych – mówi Tomasz Krawczyk,  wiceprezes zarządu inwestorzy.tv.

Pierwsza gala Rekinów Biznesu odbyła się 25 listopada 2016 r., wieńcząc obchodzone przez inwestorów i spółki giełdowe 25-lecie Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.

Najbliższa, druga już edycja Rekinów Biznesu odbędzie się 29 marca 2017 r. w Warszawie w siedzibie inwestorzy.tv, mieszczącej się w budynku GPW przy ul. Książęcej 4. Podczas spotkania wyróżnione zostaną osoby i przedsiębiorstwa, których dokonania w ubiegłym – 2016 roku – odegrały szczególną rolę na rynku kapitałowym.

Więcej informacji o gali i lista nominowanych – na stronie http://inwestorzy.tv/rekiny-biznesu/.