Szukasz idealnego rodzinnego samochodu?

0
1483
views

Podczas tegorocznych targów motoryzacyjnych w Genewie nie brakowało premier z segmentu kombi. Swoje modele skierowane dla osób poszukujących wygodnych, przestronnych i przede wszystkim rodzinnych aut zaprezentowały między innymi Dacia, Opel, Seat czy Porsche.

„Po długich latach czekania wraca kultowy model i to wraca z przytupem”.

Model Alpine A110 zaprezentowany w Genewie

Podczas tegorocznych targów motoryzacyjnych w Genewie zaprezentowano nowy model kultowego Alpine. A110 pod względem designu nawiązuje do Berlinette, która przez lata była jednym z najczęściej kupowanych aut od tego producenta.

– Pod względem osiągów i wyposażenia, auto spełnia wszystkie oczekiwania, jakie mogliby mieć fani tego kultowego modelu, tak obecni, jak i przyszli. To żywy, dynamiczny samochód, który zachwyca designem, technologią oraz możliwościami technicznymi i prędkościowymi.

Pod maską mamy silnik o mocy 255 koni mechanicznych, który jest w stanie rozpędzić auto od 0 do 100 kilometrów na godzinę w zaledwie cztery sekundy. Auto jest lekkie, bo waży niewiele ponad tonę, więc ma bardzo dobry stosunek mocy do każdego kilograma masy.

Do tego zastosowano w nim najlepsze rozwiązania, jakimi może się obecnie pochwalić Grupa Renault. To wszystko sprawia, że samochód prowadzi się dynamicznie i bezkompromisowo – przyznał dyrektor ds. marketingu Grupy Renault Franko Susnjara.

xnews