Tłumaczenia dokumentów

0
1314
views
W dzisiejszych czasach kontakty z ludźmi z całego świata to nieodłączny element życia codziennego. Nawiązując zagraniczne relacje posługujemy się obcojęzycznymi dokumentami.

Z tego też powodu na rynku działają biura tłumaczeń, które oferują usługi przekładów skierowane zarówno do klientów indywidualnych jak i firm.

Wachlarz świadczonych przez biura tłumaczeń usług jest szeroki i obejmuje w szczególności przekłady pisemne i ustne, tłumaczenia przysięgłe oraz zwykłe a żadna specjalizacja nie jest dla nich obca. Tłumaczenie dokumentów wykonywane jest w wielu językach świata. W niezwykle szybkim tempie wykonywane są tłumaczenia dokumentów, które maja kluczowe znaczenie w przebiegu transakcji, załatwieniu spraw urzędowych, czy po prostu w komunikacji.

Profesjonalne tłumaczenie dokumentów

W życiu wykorzystywane jest mnóstwo rozmaitych dokumentów. Często są one sporządzone w języku obcym. Dlatego też aby właściwie zabezpieczyć własny interes, warto zdać się na rzetelnych tłumaczy. Profesjonalnie wykonany przekład zapewne będzie doskonałym zabezpieczeniem przed ewentualnymi komplikacjami. Biuro podejmuje się przekładu różnego rodzaju dokumentów.

Tłumaczenia przysięgłe obejmują wszelkie dokumenty wymagające poświadczenia a w szczególności:
–  dokumenty urzędowe
– dokumenty notarialne
Wśród tłumaczeń z zakresu finansów oferujemy przekłady:
– sprawozdań finansowych
– wszelkich raportów w sprawie cen transferowych
– dokumentacji ubezpieczeniowej
– dokumentów bankowych
Tłumaczenia medyczne obejmują przede wszystkim:
– karty leczenia szpitalnego
– wyniki badań
– charakterystyki leków
Na tłumaczenia techniczne składają się:
– instrukcje obsługi
– specyfikacje techniczne
– karty charakterystyki
– dokumenty patentowe
Tłumaczenia reklamowe to między innymi przekłady:
– ulotek
– broszur
– folderów

Tłumaczenie dokumentów importowanych aut

Import samochodów sprawił, że tłumaczenie dokumentów samochodowych stało się niezwykle istotnym elementem działalności naszego biura. Usługa ta polega na tłumaczeniu treści dokumentów niezbędnych do zarejestrowania auta. Biuro dokłada wszelkich starań, aby tego rodzaju translacje wykonywane były z zachowaniem obowiązujących w tym zakresie procedur przy jednoczesnym zapewnieniu wysokiej jakości.
Najczęściej tłumaczone są treści:
• dowodów rejestracyjnych
• kart pojazdu
• umów kupna-sprzedaży lub faktur
• wyciągów ze świadectwa homologacji
• dokumentów odprawy celnej
• dokumentów ubezpieczenia
Tłumaczenia dokumentów samochodowych wykonywane są dla klientów indywidualnych, komisów samochodowych i firm zajmujących się sprowadzaniem pojazdów. Każde zamówienie tłumaczenia kompletu dokumentów realizowane jest sprawnie, dzięki czemu pozostałe kwestie związane z rejestracją pojazdu załatwia są szybko.

Szybkie i rzetelne tłumaczenia dokumentów

Zarówno dokumenty urzędowe, bankowe, ubezpieczeniowe, medyczne to dokumenty bez których funkcjonowanie w dzisiejszych czasach jest niemożliwe. Dlatego też szybkie tłumaczenia tekstów na język polski jest istotne.
Tłumaczenia wykonują eksperci z zakresu prawa, ekonomii oraz dziedziny, której tłumaczona dokumentacja dotyczy. Wykorzystując bogate doświadczenie specjalistów każde zlecenie wykonywane jest z należytą starannością. Rzetelne biuro tłumaczeń dedykuje tego rodzaju usługi zarówno osobom prywatnym a także klientom biznesowym prowadzącym jednoosobową działalność gospodarczą oraz w formie wszelkiego rodzaju spółek prawa handlowego i cywilnego.
Biuro tłumaczeń cieszy się wysoką wiarygodnością bowiem świadczy usługi wiele lat i ma na swoim koncie setki zadowolonych klientów. Biuro oferuje zarówno jednorazowe zlecenia, jak również wykonywane w ramach umowy o współpracę a także atrakcyjny system zniżkowy i różne formy płatności.

Zlecone zadania wykonywane są niezwykle szybko. Nad rzetelnym przekładem czuwa kadra w skład której wchodzą osoby posiadające uprawnienia tłumacza przysięgłego. Ponadto firma świadczy usługi online, co znacznie przyśpiesza realizację zamówień oraz proponuje darmową wysyłkę dokumentów.