Szkolenia laboratoryjne – podnosimy kwalifikacje, ucząc nowych technologii

0
1024
views

Biuro Naukowo-Techniczne Sigma to instytucja z bogatym doświadczeniem w prowadzeniu szkoleń dla personelu laboratoriów badawczych. Prowadzone przez nas szkolenia laboratoryjne to gwarancja realnego podniesienia kompetencji technicznych personelu, przygotowania jego członków do wykonywania nowych zadań i korzystania z nowoczesnych technologii pracy laboratoryjnej. Organizujemy kursy zarówno dla całych grup pracowników wysłanych na szkolenie przez danego laboratorium, jak i dla pojedynczych osób, które chcą podnieść kwalifikacje w którejś z proponowanych przez nas dziedzin.

    • Szkolenia laboratoryjne z Biurem Naukowo-Technicznym Sigma

    • Tematyka i zakres szkoleń laboratoryjnych

    • Formy szkoleń laboratoryjnych

Szkolenia laboratoryjne z Biurem Naukowo-Technicznym Sigma

Jako wieloletni organizatorzy specjalistycznych szkoleń dla laborantów, pracowników zakładów produkcyjnych w branżach farmaceutycznej, kosmetycznej i spożywczej, funkcjonujący w branży szkoleniowej już od 2010 roku, stale podnosimy kwalifikacje swojej kadry, by skuteczniej przekazywać wiedzę klientom. Rozwijamy się stale, by podążać za technologicznymi trendami w branżach, dla których przedstawicieli świadczymy nasze usługi. Poza szeroką gamą szkoleń laboratoryjnych — skupiamy się także na współpracy z firmami z branży spożywczej, szkoląc technologów żywienia, ale również farmaceutycznej i kosmetycznej.

Tematyka i zakres szkoleń laboratoryjnych

Nasze specjalistyczne szkolenia laboratoryjne prowadzimy w zakresie weryfikacji i walidacji metod badawczych, metodyki szacowania niepewności pomiaru, zastosowania kart kontrolnych w procesie potwierdzania ważności wyników badań, sprawowania nadzoru nad sprzętem kontrolno-pomiarowym czy też prowadzenia odbiorów i kwalifikacji IQOQPQ urządzeń laboratoryjnych. Jednym z podstawowych cyklów szkoleniowych w ramach naszych kursów pozostaje podnoszenie kwalifikacji badawczych dotyczących niepewności pomiaru, sterowania jakością badań i spójności pomiarowej w ramach normy ISO 17025.

Formy szkoleń laboratoryjnych

Jesteśmy po to, by efektywnie przekazywać wiedzę, podnosząc umiejętności i kwalifikacje kadr kierowniczych, inżynierów, specjalistów i technologów. Każde z oferowanych przez nas szkoleń możemy przeprowadzić online, z pomocą zdalnych metod dydaktycznych, ale również docierając do siedzib firm w dogodnym dla szkolonej kadry terminie. Jeżeli pragniesz rozwijać kompetencje kadry, którą zatrudniasz w swojej firmie, dostosować warunki pracy do wdrażania nowoczesnych technologii, z przyjemnością Ci w tym pomożemy.

Materiał zewnętrzny