Torby reklamowe – ekologiczny pomysł na gadżet marketingowy

0
429
views
Cropped shot of female worker posing with custom shopper bag in the store. Young woman working at custom T-shirt, clothing printing company. Horizontal shot. Selective focus
Torby reklamowe to jeden z najpopularniejszych i najchętniej wykorzystywanych przez klientów gadżetów reklamowych. Jeśli zastanawiasz się, czy warto włączyć je do swojej strategii marketingowej, odpowiedź może być tylko jedna!

Dla kogo sprawdzą się torby reklamowe?

Torby reklamowe są doskonałym wyborem na gadżet reklamowy dla firm pracujących w różnorodnych branżach. Wspierają modne, ekologiczne postawy i są niebywale praktyczne, dlatego klienci je uwielbiają. Po drugie, są świetnym nośnikiem logo i claimów reklamowych – mało który gadżet jest tak widoczny i daje tak dużą i łatwą w adaptacji powierzchnię reklamową. 

Torby, jeśli będą wykonane z odpowiednich materiałów i utrzymane w odpowiedniej stylistyce, sprawdzą się jako gadżet zarówno w branży finansowej, jak i kosmetycznej, internetowej, budowlanej i spożywczej. Ważne jednak, aby były dobrej jakości i zaprojektowane z myślą o kliencie.

Czy torby ekologiczne faktycznie są eko?

Zadaniem toreb wielorazowych jest minimalizowanie użycia toreb jednorazowych i wykonanych z plastiku, który nie jest biodegradowalny i rozkłada się przez długie lata.

W tym kontekście zdecydowanie torby reklamowe są ekologiczne, a ich stosowanie zmniejsza potrzebę używania jednorazówek. Należy jednak mieć świadomość, że jak każdy produkt, również i torba ekologiczna pozostawia swój ślad węglowy. Dlatego, aby go zminimalizować, należy stawiać na rozwiązania wysokiej jakości, które faktycznie będą służyć przez długie lata.

Taką solidną, trwałą i dobrze prezentującą się torbę ekologiczną docenią nie tylko klienci, którym szczególnie dobro środowiska leży na sercu, ale po prostu wszyscy ceniący produkty wykonane z dbałością o szczegóły. 

Torby ekologiczne – tani, ale efektowny prezent dla klientów

Torby ekologiczne są jednymi z najtańszych gadżetów reklamowych. W przeciwieństwie do np. powerbanków, przenośnych pamięci USB, okularów czy plecaków, tego typu gadżety są stosunkowo niedrogie, ale równie praktyczne.

Należy pamiętać, że większość producentów gadżetów reklamowych oferuje dodatkowe zniżki przy zamawianiu odpowiednio dużej ilości produktów. Dlatego zawsze warto się dowiedzieć, jaki wolumen produktów będize optymalnym wyborem, jeśli planujemy zamawiać torby ekologiczne u konkretnego wykonawcy.

Jak wybrać dostawcę toreb ekologicznych?

Przede wszystkim liczy się jakość. Warto dowiedzieć się, jakiej gramatury materiału producent używa do produkcji swoich toreb reklamowych. Im wyższa gramatura, tym materiał trwalszy i odporniejszy na mechaniczne uszkodzenia. Dodatkowo istotna jest technika i jakość wydruku. Nie warto zamawiać toreb, z których nadruk – czyli nasze logo, grafika czy claim – zostaną zniszczone po pierwszych kilku praniach. 

Torby wielorazowe z zasady powinny dobrze znosić pranie. Zamawiając ten produkt upewnijmy się, że tak jest w przypadku wybranego przez nas produktu.

Najlepiej jest stawiać na współpracę z doświadczonymi dostawcami gadżetów reklamowych, którzy w swojej ofercie posiadają kilka różnorodnych typów produktów. Tacy producenci doskonale znają się na technikach druku nawet na trudnych materiałach. Posiadają także sprawdzone rozwiązania i budowaną przez wiele lat wiedzę na temat tego, które z nich są najlepsze dla poszczególnych użytkowników.

Sprawdzony producent gadżetów reklamowych to partner, który może posłużyć swoją ekspertyzą i wesprzeć w wyborze.