Współpraca Masterlease i BMW

0
835
views

BMW Group Polska i Masterlease stworzą wspólną ofertę finansowania samochodów flotowych marki BMW. Współpraca firm pozwoli zaoferować usługę łączącą w sobie optymalną cenę auta oraz koordynację opieki serwisowej.

Oferta jest dedykowana klientom, którzy w firmowej polityce flotowej szczególnie cenią komfort jazdy w aucie z segmentu premium oraz efektywne finansowanie z pakietem dodatkowych korzyści. Oferta dotyczy zarówno niewielkich i średnich firm posiadających po kilka samochodów służbowych, jak i flot liczących po kilkaset aut.

– „W 2010 roku sprzedaliśmy najwięcej pojazdów w klasie premium i tym samym staliśmy się liderem tego segmentu z 30 % udziałem w rynku. Celem BMW Corporate Sales jest utrzymanie pozycji najchętniej wybieranego dostawcy produktów premium wśród klientów flotowych. Liczymy, że współpraca z Masterlease przyczyni się w dużej mierze do realizacji tego planu” – mówi Rafał Znyk, Corporate Sales Manager BMW Group Polska.

– „BMW to marka, której poszukują nasi klienci. To brand wybierany przez wielu klientów flotowych dla managerów wysokiego szczebla, top managementu, członków zarządu. Coraz częściej modele BMW finansujemy poprzez leasing także klientom reprezentującym wolne zawody” – komentuje Witold Potocki, Dyrektor ds. Rozwoju Masterlease.

Najbardziej popularnymi modelami flotowymi w ofercie BMW są seria 3 i seria 5, ale coraz większym powodzeniem cieszą się także SUV-y X1 i X3.

W ramach pakietu BSI (BMW Service Inclusive) każdy zakupiony w Polsce samochód BMW przez okres 5 lat lub w ramach limitu 100 000 km ma gwarantowane bezkosztowe przeglądy. W klasie management użytkownicy najczęściej nie przekraczają takiego przebiegu, zatem w takich przypadkach klient nie ponosi żadnych kosztów związanych z przeglądami czy nawet uzupełnianiem płynów eksploatacyjnych.

Pakiety te można także rozbudowywać o większe przebiegi czy o elementy o nieprzewidywalnym zużyciu tj. klocki czy tarcze hamulcowe.

www.zielonydziennik.carfocus.pl