Legia wyszarpała zwycięstwo!

0
1402
views

Podczas drugiej kolejki fazy grupowej Ligi Europy. Legia Warszawa u siebie pokonała 3-2 Hapoel Tel-Awiw.
Dla gospodarzy strzelali Danijel Ljuboja, Marcin Komorowski z rzutu karnego oraz Miroslav Radović, dla gości trafiali Toto Tamuz i Maaran Al Lala.

Pierwsza połowa była dość jednostronnym widowiskiem i była kontrolowana przez zespół z Izreala, Legia oddała celny strzał dopiero w 34 minucie. Przypieczętowali to strzeloną bramką i wygraniem pierwszej połowy 1-0.

Druga połowa była bardziej wyrównana, Legii pomogła bramka strzelona przez Daniela Ljuboję ,który ożywił zespół, gospodarze zaczęli grać piłką, szybko na jeden, dwa kontakty. Ostatnie 20 minut spotkania były naprawdę emocjonujące i godne europejskich pucharów.

Następny mecz Legii Warszawa będzie odbywał się na wyjeździe, a podejmą oni Rapid Bukareszt, natomiast Hapoel będzie podejmował u siebie PSV Eidhoven.

Legia Warszawa 3 – 2 Hapoel Tel-Awiw
Danijel Ljuboja 67, Marcin Komorowski 72 (k), Miroslav Radović 89 – Toto Tamuz 34, Maaran Al Lala 78