Kronika wydarzeń.

0
590
views

Poniżej przedstawiam kilka wydarzeń, które zdarzyły się w ciągu ostatnich dwóch dni. Policja, straż, czy pogotowie zawsze mają pełne ręce roboty: Na skrzyżowaniu ulic Śląskiej i Zapolskiej po godzinie 18tej doszło do zderzenia się dwóch samochodów.

Policja ustala okoliczności. Wiadomo, że nikt nie ucierpiał.

Labrador Balcky pomógł funkcjonariuszom Służby Celnej znaleźć w sortowni Poczty Polskiej w Piotrkowie w 230kg tytoniu bez polskiej akcyzy. Pies nieomylnie wytypował paczki, w których znajdował się nielegalny towar. Blacky nie jest nowicjuszem w tego typu akcjach. W tamtym roku również przyczynił się do ujawnienia przesyłek w nielegalnym tytoniem.

Około trzeciej w nocy przy ulicy Włókienniczej 4 wybuch pożar. Straż pożarna ewakuowała 5 osób. Dwie kobiety z objawami zatrucia tlenkiem węgla odwieziono do Instytutu Medycyny Pracy, pozostali uzyskali pomoc na miejscu. Prawdopodobnie niedopałek papierosa był przyczyną tego wydarzenia.

16 stycznia o godz. 1.00 zatrzymano w Koluszkach dwóch dilerów . Podczas rutynowej kontroli u dwóch 27- latków znaleziono działki marihuany. Jak się później okazało, mężczyźni od ponad roku zajmowali się rozprowadzaniem narkotyków.  Za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności, za sprzedaż – do 10 lat pozbawienia wolności.

 

 Ena