Kolory i barwy w naszej szafie

6
890
views

Zaglądasz często do szafy i co w niej widzisz? Jakie kolory przeważają, co dominuje w twojej szafie? Są to kolory bardziej stonowane czy rzucające się w oczy?

6 KOMENTARZE

  1. Przy spodniach i bluzach – ogrom ciemnych,szarych rzeczy. Tylko jedną bluzę mam jasnoróżową oraz jedne spodenki żółte (takie na lato). Za to koszulki są w kolorach tęczy.

  2. Ale tylko w czarnym? Kojarzy mi się to z pewną grupą osób. Czarny jest dobry od czasu do czasu i jako dodatek. Na dłuższą metę jest dołujący.

  3. Lubię kolory – zgaszone fiolety i śliwki, delikatne pastele, beże i rudości, czerwienie – od makowej na ciemnym burgundzie kończąc, zielenie – oliwkowa, butelkowa, khaki. Natomiast nie znoszę czerni, bieli i szarego.

  4. „Pokaż mi jak mieszkasz, a powiem ci kim jesteś”, można by rzec: „Pokaż mi swoją szafę, a powiem ci kim jesteś”. Zawartość garderoby odzwierciedla Twoją osobowość i temperament.

    Co prawda, nie ubiór zdobi człowieka, ale trudno nie zgodzić się ze stwierdzeniem, że to właśnie na jego podstawie osądzamy drugiego człowieka.

    http://piernikowachatka.pl

  5. spodnie jeansyniebieskie i czarne jedne czerwone na lato białe, spodnie z materiału czarne , białe ,beżowe. swetry kolory przygaszone za to koszulki i bluzki różnorodne od żółtego przez róż czerwień niebieski po czarny i biały

  6. ja uwielbiam kolor czarny i biały, najczęściej nosze białe koszule do czarnych lub granatowych spodni i nie ukrywam że dobrze mi w tym.