BOŚ EKOSystem – Rewolucja w cieple dla Twojego domu!

0
898
views

Czy możliwe jest by Twoje rachunki za ogrzewanie domu wynosiły nawet 0 zł miesięcznie? Oczywiście! Dzięki rozwiązaniu „BOŚ EKOsystem” masz szanse obniżyć je do niezbędnego minimum.

Jak to działa?
 

BOŚ EKOsystem składa się z czterech modułów, które tworząc jedną instalację, zapewniają ogrzewanie i ciepłą wodę dla Twojego domu. Co wchodzi w jej skład?

  •     pompa ciepła stanowiąca bazowe źródło ciepła dla ogrzania Twojego domu
  •     kolektor słoneczny, który podgrzeje zarówno wodę użytkową, jak też wspomoże pracę pompy ciepła w systemie c.o.
  •     ogniwa fotowoltaiczne, które dostarczą energię elektryczną w ilości równoważącej pobór prądu przez sprężarkę pompy ciepła
  •     moduł kotłowni – zespół nowoczesnych urządzeń, będący sercem całego systemu i obejmujący m.in. multifunkcyjny zasobnik i system, z pomocą którego sterujemy całym ciepłem w domu – zamknięte w obudowie przypominjącej wyglądem niedużą szafę.

Pracę całej instalacji będziemy mogli kontrolować i nadzorować przez Internet.

Jakie są korzyści?
BOŚ EKOsystem to przede wszystkim korzyści dla Ciebie i Twojego portfela. Dzięki temu nowoczesnemu i kompleksowemu rozwiązaniu możesz cieszyć się niższymi rachunkami za ogrzewanie i ciepłą wodę w domu. Dodatkowo korzystasz z ekologicznego rozwiązania, w ramach którego ciepło w Twoim domu pochodzi z naturalnych, odnawialnych zasobów. Instalując BOŚ EKOsystem zyskujesz nie tylko gwarancję ciepła w domu, ale także usługi dodatkowe w ramach pakietu w tym m.in. :

  •     mobilne zarządzanie ciepłem i kosztami
  •     Internet
  •     ubezpieczenie domu i BOŚ EKOsystem

Istotnym elementem BOŚ EKOsystem jest kompleksowość rozwiązania. Nie musisz znać się na ekologii, urządzeniach grzewczych dla domu, czy też samodzielnie szukać dostawców sprzętu, monterów i finansowania. Teraz eksperci BOŚ Banku zatroszczą się o wszystko.

Więc informacji na www.bosbank.pl/ekosystem