SmartPlan dobrą ofertą dla przedsiębiorców – infografika

0
1074
views
Polski przedsiębiorca, należy do najbardziej zapracowanych właścicieli firm. Dlaczego? Otacza go cała masa papierkowej roboty, która nie pozwala skupić się na niczym innym. Właśnie z takich powodów, każdy, kto prowadzi swoją działalność gospodarczą, rozgląda się za ofertami upraszającymi jego życie. W skrócie ma być szybko, solidnie i tanio.

Jednak czy taką dewizą można się posługiwać przy zakupie samochodu?

Samochód to przecież nie jest rzecz której wybór możemy zmarginalizować i nie rozważyć wszystkich opcji. Będzie nam służył niekiedy codziennie, w długich trasach. Nie tylko dla nas samych ale i dla naszej rodziny. Jaką ofertę wybrać, by zapewnić sobie komfort i spokój?

Oprócz tradycyjnego leasingu, w którym nabywamy auto w ramach stałej miesięcznej raty, znajdziemy także nowoczesną ofertę finansowania naszego przyszłego auta. SmartPlan od Toyoty, wychodzi naprzeciw możliwościom, szczególnie finansowym, prawdziwego przedsiębiorcy. Takie rozwiązanie, pomaga zminimalizować czas realizacji kupna auta, gdyż nie musimy wyszukiwać specjalnego dilera, który jest w stanie nam zaproponować SmartPlan. Jest on dostępny u każdego z autoryzowanych sprzedawców Toyoty.

SmatPlan polega podobnie jak leasing, na opłacaniu stałej raty, w zamian za nowe auto. Jednak tutaj opłacamy jedynie utratę wartości pojazdu, a nie spłacamy całej wartości. To kluczowe podejście, pozwala zminimalizować wysokość raty i jest bardzo przystępne nawet dla właścicieli małych firm. Nie musimy się także martwić przyszłą odsprzedażą auta, bądź jego całkiem kosztownym utrzymaniem. Wystarczy, że zwrócimy taki samochód, a przy podpisie nowej umowy, wybierzemy inny, nowy model auta i wyjedziemy nim na ulice. Czyż nie proste?

Dodatkowo, w niższej bądź podobnej cenie, mamy auto wyższej klasy, w porównaniu do tradycyjnego leasingu. Zobaczmy więc, jak wygląda miesięczna rata, dla najnowocześniejszych aut obecnie, czyli hybryd:

SmartPlan Easy:

Auto hybrydowe

Toyota Yaris 1,33 Premium Multidrive S

579 zł netto

Auto z silnikiem spalinowym

Toyota Yaris Hybrid

496 zł netto

Jak widać, rata podobnej klasy auta, w wydaniu hybrydowym jest tylko o 83zł netto (na miesiąc) wyższa niż przy silniku spalinowym. Czym jednak jest te kilkadziesiąt złotych miesięcznie w stosunku do wysokich cen paliw i dużego spalania w trybie miejskim? Wybierając hybrydę, zaoszczędzimy dużo, dużo więcej podczas jazdy, nie tylko miejskiej. Każdy kto stał chociaż raz w miejskim korku, wie jak to się ma nie tylko do rosnącego zużycia paliwa ale też do emisji spalin. Hybryda będąca w trybie miejskim, przy takiej jeździe nie wydziela jednak nawet grama dwutlenku węgla, a przy tym nie generuje dużego hałasu. W wielu europejskich krajach, tradycyjne auta nie są wpuszczane nawet do centrum, bądź taki wjazd słono kosztuje. Tutaj nie mamy takiego problemu.

SmartPlan zatem to bardzo dobra oferta dla przedsiębiorców, pozwalająca za niskie pieniądze, cieszyć się najnowocześniejszymi pojazdami oraz dbać zarówno o środowisko, jak i o swoją kieszeń.

 

zd