Lodówka Samsung Rs51k57h02c. Co ją wyróżnia?

0
4361
views
European family couple buying domestic refrigerator in hypermarket

Lodówka Samsung Rs51k57h02c to produkt nowoczesny oraz dobrze skonstruowany. Jest dobrze oświetlona, pojemna i wygodna. Warto poznać wszystkie jej cechy i sprawdzić, jakim rozwiązaniom je zawdzięcza.

Lodówka jest na tyle popularnym urządzeniem, że kiedy pojawiamy się w sklepie bądź buszujemy w Internecie, musimy przebijać się przez gąszcz przeróżnych modeli. A to powoduje pewną dezorientację i brak pewności, czy dokonaliśmy słusznego wyboru. Warto więc, zanim udamy się na zakupy, poczytać recenzje i wyrobić sobie pierwszą opinię. W związku z tym poniżej znajdziecie najważniejsze informacje o lodówce Samsung Rs51k57h02c.

Dlaczego decydujemy się właśnie na tego producenta i ten model? Po pierwsze chłodziarka ta ma wysoką klasę energetyczną A+. Poza tym oszczędza energię dzięki zastosowaniu nowoczesnego bezszczotkowego kompresora Digital Inverter, który zapewnia optymalne warunki chłodzenia. To z kolei jest możliwe dzięki dziewięciu inteligentnym czujnikom. Do tego system chłodzenia pracuje bardzo cicho. Nie bez znaczenia jest również to, że kompresor został objęty 10-letnią gwarancją.

Samsung Rs51k57h02c – przede wszystkim technologia

W urządzeniu zastosowano technologię Twin Cooling, która sprawia, że produkty są dłużej świeże. Zarówno w chłodziarce, jak i w zamrażalce działają dwa całkowicie niezależne obiegi powietrza, które utrzymują stałą temperaturę i wysoki poziom wilgotności wewnątrz lodówki. W praktyce oznacza to, że zapachy nie przenoszą się między komorami, a produkty zachowują swój naturalny aromat i smak.

Inna technologia, którą tu mamy, to system No Frost, czyli automatyczne odmrażanie. System No Frost wymusza nieustanny obieg zimnego powietrza w lodówce i usuwa z niej wilgoć. Gromadzi się ona na parowniku, za tylną ścianką urządzenia, zmienia się w lód, który pod wpływem działania grzałki topnieje i zostaje odparowany na zewnątrz.

Wyróżnikiem w przypadku lodówki Samsung Rs51k57h02c jest też to, że została ona wyposażona w szufladę CoolSelect Zone. W zależności od potrzeb możemy więc ustawić trzy odrębne tryby jej pracy – Quick Cool do szybkiego schładzania, Thaw do rozmrażania oraz Cool do klasycznego chłodzenia. Chłodziarka ta ma także składaną półkę, co rozwiązuje problem przechowywania produktów o nietypowych rozmiarach. Natomiast pojemne i przezroczyste szuflady pozwalają na sprawdzenie, bez otwierania, co się w nich znajduje.

Tu liczy się praktyczne podejście

Wraz z modelem Rs51k57h02c otrzymujemy również półkę na wino oraz dystrybutor wody i lodu z niebieskim, dotykowym wyświetlaczem LED. Jest tu też barek na napoje, który ogranicza utratę chłodnego powietrza, ponieważ, aby się napić, nie musimy już otwierać drzwi lodówki.

Cieszą również ogólne parametry wspomnianego modelu. Zamrażalnik ma tu 218 litrów, a chłodziarka – 342. Półki wykonane są ze szkła hartowanego, natomiast na drzwiach znajduje się 5 pojemników. Całości towarzyszy oświetlenie wewnętrzne LED. Żarówki świecą jaśniejszym światłem, emitują mniej ciepła, więc nie powodują wzrostu temperatury wewnątrz chłodziarki.

Przy tym każdy kąt lodówki oświetlają dokładnie, więc szybciej znajdujemy to, czego szukamy. Zamontowano też alarm otwartych drzwi.

red