Gdy one seks kochają jak koń owies!

0
2216
views

Ile razy w życiu zdarzyło się Wam usłyszeć z ust kobiety sakramentalne: “Wy faceci to tylko cały czas myślicie o seksie”?

No cóż, bez wątpienia jest w tym stwierdzeniu sporo prawdy, jednak wypowiadanie przez kobiety takiego zdania to czysta hipokryzja. Tak przynajmniej wynika z najnowszych badań przeprowadzonych przez amerykańskich naukowców z Uniwersytetu Kalifornijskiego w San Diego.

Naukowcy, przeważnie mężczyźni, pragnący za wszelką cenę poznać tajemnicę kobiecej natury i sprawdzić co dla przedstawicielek płci pięknej liczy się szczególnie i jakie czynności wykonywane codziennie są dla nich najważniejsze, poddali badaniu ponad 900 kobiet.

Być może wyda Wam się to dziwne, ale z badań jednoznacznie wynika, że to seks jest dla pań najważniejszym punktem i elementem każdego dnia. Nie wychodzenie na zakupy, nie spożywanie posiłku, nie czytanie kobiecej prasy, czy kilkugodzinne plotki z przyjaciółką prowadzone przy kawie lub przez telefon, ale właśnie SEKS. Co szczególnie ważne, badania zostały przeprowadzone nowatorską, alternatywną metodą, w której niemożliwy jest jakikolwiek błąd ? dano się bowiem wypowiedzieć samym kobietom ? (jeżeli dalej uważacie, że przy takiej formie testu możliwe jest jakieś niedopatrzenie, porozmawiajcie o tym ze swoją partnerką i zapytajcie się, czy to możliwe, żeby kobieta mówiła cokolwiek innego niż faktycznie uważa).

Badacze zaproponowali paniom stworzenie własnego scenariusza, obfitego w wiele różnorodnych aktywności. Lecz na tym nie koniec. Następnie poproszono je o odpowiednie ocenienie każdej z tych czynności w skali od jeden do sześciu. Seks uzyskał najwyższą notę, wyprzedzając wszystkie te rzeczy, do których szczególne upodobanie tak chętnie zarzucamy naszym białogłowom. Panowie, było nie było, niniejsze badania stawiają nas w bardzo komfortowej sytuacji. Ilekroć bowiem będziemy mieć ochotę na słodkie i przyjemne chwile z naszą ukochaną, nie bójmy się (oczywiście w odpowiedni sposób) jej tego zaproponować. Jesteśmy przekonani, że spotka się to z bardzo pozytywnym odzewem? Oczywiście pod warunkiem, że dama naszego serca w tej właśnie chwili nie maluje sobie paznokci lub prowadzi, już 4 godzinę, bardzo zajmującą konwersację telefoniczną ze swoją najlepszą przyjaciółką!

Poprzedni artykułKontakt redakcja:
Następny artykułWszystkie projekty
PODZIEL SIĘ