Inotel promuje zdrowy tryb życia

0
1386
views

Inotel, operator telekomunikacyjny z Wielkopolski, rozpoczął działania na rzecz promocji zdrowego trybu życia. Od najbliższej niedzieli, co dwa tygodnie, na poznańskim Morasku odbywać się będą spotkania z trenerami Nordic Walking prowadzone pod patronatem tej firmy.

Wstęp wolny.

Nordic Walking to stosunkowo młoda dziedzina sportu, która w ekspresowym tempie podbiła serca Polaków. Jak każda dyscyplina, wymaga odrobiny wiedzy i praktyki, aby jej uprawianie mogło przynieść oczekiwany efekt. Stąd pomysł Inotela na organizację bezpłatnych warsztatów prowadzonych przez profesjonalnych instruktorów.

Najbliższe spotkanie odbędzie się już w niedzielę 27 czerwca. W czasie warsztatów Joanna Gronikowska, instruktor rekreacji ruchowej, omówi wszystkie najbardziej interesujące tematy związane z Nordic Walking oraz wpływem spacerów na zdrowie i kondycję fizyczną. Dowiemy się, dlaczego Nordic Walking jest jedną z najczęściej polecanych form aktywności, kto może uprawiać tę dyscyplinę, jakie są techniki marszowe i rodzaje wyposażenia? Dodatkowo, instruktor podpowie jak zadbać o właściwą dietę oraz jakie napoje poleca się sportowcom.

Po części teoretycznej szkolenia odbędzie się wspólny trening pod okiem instruktora. Dodatkowo, warsztaty będą okazją do zadania własnych pytań, wymiany opinii, a także wygrania kilku kompletów kijków do Nordic Walking.

Na trening z instruktorem, Inotel zaprasza już niedzielę 27 czerwca od godziny 11 na poznańskie Morasko (tuż za pętlą Pestki). Więcej informacji udziela Natalia Pęcak – 061 622 90 11, n.pecak@inotel.pl.