Twarde męskie zasady, co wolno facetowi, a co nie?

7
1482
views

Czy świat z męskiej perspektywy wygląda zupełni inaczej, być może tak? Jak wiemy są zachowania charakteryzujące różniące obie płcie, nie które nie przystają facetowi i jego świętym zasadom, których nie można łamać.

Czy być dżentelmenem jest nie męskie, czy już nie modne?

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości co wolno facetowi, a co nie to jest doskonała okazja wyrazić swoją własną opinię na ten temat.

7 KOMENTARZE

 1. dżentelmen zawsze jest cool….to nie o wygląd chodzi, lecz zachowanie. Czasem trudno być dżentelmenem…ale to bardzo męskie….to moje kobiece spojrzenie.

 2. Dżentelmen, która z nas nie marzy, aby mieć ich obok siebie i w ogóle na każdym miejscu, to nie ma nic wspólnego z modą, bo brak dobrych manier nie może być modne w żadnej epoce i na żadnej szerokości geograficznej.
  Dżentelmenów niech nastąpi powrót!

 3. Jasne że tak, niech dżentelmeni wrócą. Marzy o tym każda kobieta, która jest za leniwa by sama sobie otworzyć drzwi, za głupia by samej sobie prawić komplementy, i za nisko się ceni, by radzić sobie bez uprzejmych, ohydnych adoratorów, których nawet nie weźmie do łóżka, bo ich jedyna rola to poprawianie jej samopoczucia za frajer.
  Narzekacie co 5 minut że dżentelmenów już nie ma, a zapominacie o jednym, żałosne hipokrytki: Gdyby nie to, że jesteście (w większości, pewnie istnieją wyjątki) jadowitymi manipulantkami, w dodatku które rodzą się hedonistkami, to świat nadal byłby pełen dżentelmenów. Wy ich po prostu wytrzebiłyście.
  Więc skończcie beczeć (jak baby… XD), i z podniesioną głową przyjmijcie konsekwencje tego jakimi jesteście.
  I tak na marginesie : Każda chce dżentelmena, szkoda że żadna nie jest damą.
  Ale to norma że płeć piękna ( tak, piękna. Nazywa się tak tą płeć ponieważ nic innego pozytywnego nie można o niej powiedzieć…) przede wszystkim żąda od świata, a na końcu od siebie.
  Tak, wiem, wygląda to jak post kogoś kogo matka trzymała w piwnicy kilka lat, ale po prostu mam uczulenie na hipokryzje. Możecie więc potraktować to z przymrużeniem oka, ale tak na serio: Zastanówcie się nad tym czego chcecie, i czy na to zasługujecie.

 4. Niestety zgadzam się z koleżką wyżej. Niestety dlatego, że „opcja-DŻENTELMEN” u nas facetów została przez was zgładzona. Smuci mnie ten fakt ponieważ chcemy należycie traktować kobiety:) niestety większość kobiet na to nie zasługuje!!!

  P.S. Jak chcecie pindy zmieniać nas facetów, to doradzam zacząć od zmiany siebie;)

 5. Istnieją w życiu pewne sytuacje w których facet wygląda lepiej niż kobieta..np facetowi pasuje iść zygzakiem po ulicy(pijany) natomiast kobieta traci klasę i szacunek w tym momencie..jakie znacie jeszcze takie przykłady gdzie facet góra?? czy aby tak naprawdę jest że facet górą nad kobieta nawet w związku??

 6. Panowie choc kobieta jestem calkowicie sie z Wami zgadzam !!! Same sobie winne jestesmy ze dzentelmenow jak na lekarstwo..:((