Feu Vert on-line!

0
1318
views

Feu Vert, jeden z europejskich liderów w dziedzinie obsługi samochodów, specjalizujący się między innymi w sprzedaży ogumienia, wychodzi naprzeciw oczekiwaniom internautów, oferując możliwość zakupu opon przez Internet.

Oferta Feu Vert niesie ze sobą główną korzyść związaną z zakupem przez Internet – opony proponowane w sklepie internetowym są tańsze, niż kupione w tradycyjny sposób. Jednocześnie klienci, którzy skorzystają z tej usługi mogą mieć pewność zakupu opon kluczowych producentów w firmie z nowoczesnym zapleczem warsztatowym i pełną ofertą usług związanych z ogumieniem.

Dodatkowo, oprócz gwarancji producenta Feu Vert udziela swojej dożywotniej gwarancji, która, w przypadku, zapewnia naprawę opony lub jej wymianę, jeśli naprawa okaże się niemożliwa.

Montaż opon w wybranym warsztacie Feu Vert jest integralnym elementem ich zakupu za pośrednictwem sklepu on-line. Tak czy inaczej, w przypadku zakupu opon on-line trzeba udać się na montaż, tutaj mamy to niejako w pakiecie – personel Feu Vert skontaktuje się z klientem w ciągu jednego dnia roboczego aby zaproponować pierwszy możliwy termin montażu. Gama opon dostępnych w sklepie on-line zapewnia dostępność od ręki, w wyjątkowych przypadkach w ciągu 2-3 dni.

Proces zakupu jest intuicyjny. Płatność on-line za pośrednictwem platformy płatniczej Dotpay gwarantuje bezpieczeństwo transakcji.

W okresie wzmożonego ruchu w warsztatach, związanego z sezonowa wymianą opon jest to niewątpliwe udogodnienie, pozwalające w ciągu 5 minut zamówić wybrany komplet opon.

www.zielonydziennik.carfocus.pl