Premiera musicalu Aladyn Jr

0
1244
views

 Już 26 listopada czyli w najbliższą sobotę w Teatrze Muzycznym ROMA odbędzie się długo oczekiwana premiera musicalu w adaptacji Jima Luigs'a – Aladyn Jr.

Przedstawienie skierowane głównie do młodej publiczności, ale nie tylko! Jest efektem współpracy Teatru ROMA oraz Walt Disney Company. Aladyn Jr to sztuka napisana na podstawie znanej na całej świecie baśni. Ma nas oczarować niesamowitymi efektami, zachwycać muzyką napisaną przez Alana Menkena – wielokrotnego laureata statuetek Oscara, znanego kompozytora ścieżek dźwiękowych do filmów Disneya. Spektakl, będzie bawił choreografią stworzoną przez Paulinę Andrzejewską.

W obsadzie zobaczymy min.: Jakuba Mroza (Aladyn), Olgę Kalicką (Jasmin), Roberta Rozmusa (Dżin), Wojciecha Paszkowskiego(Dżafar), Jacka Lenartowicza (Sułtan). Każda z postaci zachwyca kolorowymi i oryginalnymi strojami. Dzięki scenografii przeniesiemy się do świata magii rodem z "Baśni tysiąca i jednej nocy".

Biorąc pod uwagę wszystkie poprzednie i jak najbardziej udane musicale wystawione przez Teatr Muzyczny Roma, takie jak : Koty, Taniec Wampirów, Upiór w Operze, Les Miserables  oraz wiele innych możemy z całą pewnością stwierdzić, że Aladyn Jr będzie wielkim widowiskiem, które warto zobaczyć.  Serdecznie zapraszamy.

 

Marta Łęgowska