Sylwestrowa moda

0
1231
views

W grudniu każda kobieta ma pełne ręce roboty. Mikołajki, Święta Bożego Narodzenia i w końcu upragniona noc Sylwestrowa, podczas której żadna kobieta nie myśli nawet o byciu o rok starszą. A wszystko dzięki czarującym kreacjom jakie możemy na siebie założyć. Co w takim razie w tym roku zajmuje pierwsze miejsca w rankingu olśniewania?
Projektanci zaznaczają: w tym roku, cekiny, cekiny, cekiny! Na ubraniach, na butach, w makijażu. Musimy wyglądać jaśniej od wszystkich fajerwerków. Modne są również kropki, szczególnie na koronkowych lub przezroczystych materiałach. Same koronki, tez oczywiście jak najbardziej nadają się na taką imprezę: odważne a zarazem eleganckie. Co do lśnienia warto też mieć na sobie wyróżniające się złote dodatki. A gdy połączymy to z jakże błyskotliwym, dodającym pewności siebie odcieniem czerwieni… Zadowolenie gwarantowane!
Suknia balowa czy skromniejsza, krótsza? To na szczęście zależne jest tylko od tego w jakie miejsce się wybieramy. I jedna i druga są w tym roku na tej samej pozycji. Jednak co do sukień długich, konieczne są marszczenia. Powraca tez moda na suknie z gorsetem. Zawsze i wszędzie mile widziana jest tak zwana mała-czarna. Zawsze na miejscu, elegancka a zarazem intrygująca. Przede wszystkim liczą się kroje, kolor… jednym słowem dopasowanie.
Lata 60- tym można w tym roku inspirować się, jeśli chodzi o ułożenie włosów. Przede wszystkim wystrzegajmy się błyszczenia. Szczególnie, jeśli postawimy na to w kwestii ubioru. We włosach postawmy na matowość i szyk. Mile widziane fryzury wysoko upięte, kucyki bądź koki. Tej nocy nikt nie zabroni nam błyszczeć w brylantach. Ale oczywiście wszystko z umiarem, żeby nie wyglądać jak przysłowiowa „sroka”.
Sylwester to czas kiedy możemy się wykazać kreatywnością, pomysłem na siebie, wyglądać najpiękniej ze wszystkich dam. Nie bójmy się więc zatem eksperymentować. Należy jednak podkreślić, że z umiarem. Najważniejszym przykazaniem oraz, jak sądzę również i oczekiwaniem to przede wszystkim wygoda. Komfort podczas zabawy to pełne zadowolenie oraz spełnienie każdych oczekiwać podczas balu. Strójmy się więc drogie Panie, ale z głową!
Szampańskiej zabawy!
Natalia Mikoda