Majówka w Bydgoszczy. Sprawdź listę atrakcji

0
1146
views

Koncerty, wystawy, festyny na świeżym powietrzu to tylko niektóre propozycje na tegoroczną majówkę w Bydgoszczy – podaje Moje Miasto Bydgoszcz.

1 maja o godz. 11 Myślęcinek zaprosi na uroczyste otwarcie Parku Rozrywki z Zaginionym Światem i Makroświatem. Zaś w środę, 2 maja na rodzinną imprezę w zoo pod hasłem „W królestwie sów”.

2 maja, czyli święto Flagi Państwowej w Zespole Pałacowo-Parkowym w Ostromecku upłynie pod znakiem rodzinnych rozrywek. O godz. 12 rozpocznie się tam całodzienny festyn plenerowy. Gośćmi imprezy będą m.in. rycerze z Kujawskiej Braci Szlacheckiej oraz Orkiestra Dęta z Kcyni. Można będzie również obejrzeć zabytkowe auta oraz spróbować dań regionalnej kuchni.

Z okazji 3 maja natomiast, również w Ostromecku, wystąpią bydgoskie chóry pod przewodnictwem Mariana Wiśniewskiego, Janusza Sierszulskiego i Michaliny Spychalskiej. Zaprezentują najpiękniejsze pieśni patriotyczne.

A to zapewne nie wszystkie atrakcje. Kalendarz wydarzeń będziemy uzupełniać o kolejne wydarzenia, takie jak koncerty i imprezy w klubach. Sprawdzajcie także kalendarz wydarzeń w naszej sekcji "Dzieje się".

Źródło: Moje Miasto Bydgoszcz