Look of the year w Łodzi

1
1250
views

Seria imprez towarzyskich będzie towarzyszyła ogólnopolskiemu finałowi konkursu „The Look of the Year”. 27 maja przedstawieni zostaną zwycięzcy konkursu, którzy będą reprezentować Polskę we Włoszech podczas światowego finału.

Poniżej przedstawiamy program spotkań towarzyskich konkursu:
21 maja 2012 o godz. 10:00
Konferencja prasowa w Off Piotrkowska
Konferencja prasowa z udziałem Prezydent Miasta Łodzi, Hanny Zdanowskiej, 20 finalistek konkursu oraz przedstawicieli Politechniki Łódzkiej.

Konferencja jest oficjalnym rozpoczęciem i otwarciem wystaw prac młodych artystów w Off Piotrkowska. Po konferencji spacer i zwiedzanie przez kandydatki ul. Piotrkowskiej.

21 maja 2012 o godz. 13:00
Łódzkie czyta z The Look of the Year
Podczas tegorocznej edycji konkursu promujemy akcję "Łódzkie czyta". Kandydatki odwiedzą Wojewódzką i Miejską Bibliotekę Publiczną im. Marszałka Józefa Piłsudskiego. Będzie to jeden z etapów realizacji programu Łódzkie Czyta – finalistki spotkają się z uczniami szkół podstawowych oraz gimnazjów i wraz z pracownikami biblioteki będą prezentować i w ciekawy sposób zachęcać ich do czytania.

21-27 maja 2012  codziennie od godz. 11:00
Wystawy w Off Piotrkowska
Wystawy prac studentów Politechniki Łódzkiej oraz fotografów The Look Of The Year.

24 maja 2012 o godz. 18:30
PREMIERE RUNWAY

Pokazy młodych projektantów, designerów z całej Polski. Pokazy odbędą się w Magazynie Bawełny w łódzkiej Manufakturze. W roli modelek wystąpią finalistki konkursu The Look Of The Year.

25 maja 2012 o godz. 18:30
TOP BRANDS FASHION

Pokazy znanych marek i firm odzieżowych w Magazynie Bawełny w Manufakturze.

27 maja 2012 o godz. 19:30
Gala Finałowa

Gala na wyjątkowym, 50-metrowym wybiegu na rynku w Manufakturze w Łodzi z udziałem czołowych, polskich projektantów: MACIEJ ZIEŃ, TERESA ROSATI, MICHAŁ STAROST, TERESA KOPIAS, TOMAOTOMO by Tomasz Olejniczak, duet PIERZCHALSKA/MILCZAREK.
Galę poprowadzą KATARZYNA SOWIŃSKA i MICHAŁ PUZIO.
 

Zapraszamy

Ena

1 KOMENTARZ