Olsztyn. Miasto Mozaika

0
1255
views

Jak ciekawie połączyć piłkarską euforię z aktywnym wypoczynkiem oraz szczyptą ciekawostek o Olsztynie? Czy jazda na rowerze łączy się z piłką nożną?

Już w sobotę /23 czerwca/ przekonamy się, że jest to możliwe! Stowarzyszenie Aktywności Społecznej „Młyn” zaprasza do udziału w rowerowej grze miejskiej z cyklu „Olsztyn. Miasto Mozaika”. Startujemy o godz. 17:00 na stadionie piłkarskim przy al. Piłsudskiego (wjazd przez bramę od ul. Leonharda).

Gra polega na poszukiwaniu na terenie miasta wyznaczonych punktów kontrolnych zlokalizowanych w ciekawych, często zapomnianych lub mało znanych miejscach. Tym razem uczestnicy zabawy przemierzą Olsztyn śladami rozmaitych obiektów związanych z piłką nożną.
Do udziału wystarczy sprawny rower i zegarek. Wszystkie materiały niezbędne do gry zapewni Organizator. Udział jest bezpłatny, a uczestnicy, którzy najszybciej i najdokładniej pokonają trasę otrzymają atrakcyjne nagrody.
Przewidziano dwa warianty trasy:
– maxi (dłuższy i bardziej skomplikowany);
– mini (krótszy i łatwiejszy).
Do udziału zapraszamy zawodników indywidualnych oraz rodziny (co najmniej 2 osoby o udokumentowanym pokrewieństwie), dla których będą prowadzone osobne klasyfikacje i dwie pule nagród. Na mecie na uczestników będzie czekał bezpłatny bufet.

Aby wziąć udział w grze należy do godz. 12:00 w sobotę /23.06/ przesłać swoje zgłoszenie (imię i nazwisko uczestnika lub skład drużyny rodzinnej) na adres: rowerowyolsztyn@o2.pl. Wszyscy uczestnicy otrzymają okolicznościowe upominki, a 10 pierwszych zgłoszeń indywidualnych oraz 5 zgłoszeń rodzinnych będzie premiowanych specjalnymi prezentami.
Regulamin i pełna informacja o imprezie znajduje się na stronie: www.rowerowy.olsztyn.pl
Impreza jest współfinansowana przez Urząd Miasta Olsztyna.
Patronat: Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie.

Źródło: olsztyn.eu/pl