Poszukiwany kibic Irlandzki zaginiony w Bydgoszczy

0
1253
views

Policja poszukuje 21-letniego kibica z Irlandii, Jamesa Nolana, który około pierwszej w nocy z soboty na niedzielę odłączył się od grupy rówieśników w okolicach Starego Rynku w Bydgoszczy, dotąd nie wrócił do hotelu i nie skontaktował się z kolegami.

"Zaginięcie 21-latka zgłosili jego znajomi w niedzielę około godziny 17. Od tego momentu policjanci cały czas pracują nad ustaleniem miejsca pobytu mężczyzny. Sprawdzono m.in. szpitale i inne placówki służby zdrowia.
Informację z rysopisem przekazano patrolom w mieście, a także korporacjom taksówkowym" – poinformował w poniedziałek nadkom. Maciej Daszkiewicz z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy.
James Nolan pochodzi z Blessington w Irlandii, w czasie pobytu w Bydgoszczy zatrzymał się w hotelu na Osiedlu Leśnym. Jest szczupły, ma około 160 centymetrów wzrostu, ciemne włosy i niebieskie oczy.
W chwili zaginięcia był ubrany w niebieskie dżinsy, szare buty sportowe, białą koszulkę z krótkimi rękawami i z napisem "Chuck Norris" – podała policja.

Źródło: euro.interia.pl

 

Info 20.06.2012 godz 16/00

Zwłoki znalezione w środę w rzece Brda w Bydgoszczy to z całą pewnością ciało zaginionego Jamesa Nolana. Późnym wieczorem potwierdzili to bliscy irlandzkiego kibica – informuje RMF FM. Według prokuratury, nic nie wskazuje na to, by do śmierci młodego mężczyzny przyczyniły się osoby trzecie.Zwłoki znalezione w środę w rzece Brda w Bydgoszczy to z całą pewnością ciało zaginionego Jamesa Nolana. Późnym wieczorem potwierdzili to bliscy irlandzkiego kibica – informuje RMF FM. Według prokuratury, nic nie wskazuje na to, by do śmierci młodego mężczyzny przyczyniły się osoby trzecie.

Rodzina tragicznie zmarłego irlandzkiego kibica Jamesa Nolana spotkała się w hotelu Holiday Inn z dziennikarzami, gdzie podziękowała polskim służbą oraz mieszkańcom Bydgoszczy za pomoc w poszukiwaniach ich krewnego.