Rodzinne w strefie kibica

0
1467
views

W drugim ćwierćfinałowym meczu UEFA EURO 2012™ reprezentacje Niemiec i Grecji dostarczyły wielkich emocji. Im bliżej finału, tym wyższa temperatura piłkarskich wrażeń.

Niezwykła atmosfera utrzymuje się również w warszawskiej Strefie Kibica, gdzie bawią się fani wszystkich drużyn. W futbolowym miasteczku świetnie czują się też rodzice z dziećmi. Wczoraj strefę odwiedziło blisko 30 tysięcy osób.

Atrakcje dla każdego

W piątek, 22 czerwca, głównym punktem wieczoru w Strefie Kibica była transmisja meczu między drużynami Niemiec i Grecji. Już kilka godzin przed spotkaniem futbolowe miasteczko zapełniło się sympatykami obu drużyn, którzy w oczekiwaniu na sportowe emocje wspólnie śpiewali, tańczyli i robili sobie zdjęcia. Oprócz piłkarskich zmagań organizatorzy zapewnili gościom dodatkową dawkę rozrywki w postaci karaoke, które szybko zyskało sympatię odwiedzających. O oprawę i wybór piosenek zatroszczył się zespół Blues Brothers. Na scenie królowały głównie polskie hity wykonywane przez kibiców w najróżniejszym wieku.

Zakopower w strefie – start o godz. 23

Dziś na scenie Strefy Kibica, po transmisji meczu Hiszpania – Francja, pojawi się jeden z najpopularniejszych obecnie zespołów w Polsce – Zakopower. Nie zabraknie również atrakcji dla dzieci – na scenie zaprezentują się m.in. młodzi wykonawcy z Dziecięcej Eurostolicy.