„Avangarda” ósmy raz

0
1291
views

Fantazi  26 -29 lipca 2012 – cztery dni fantastycznego szaleństwa dla miłośników fantastyki i nie tylko.

Budynek nr 34 przy ul. Nowoursynowskiej 159 od czwartku do niedzieli zostanie opanowany przez miłośników szeroko rozumianego nurtu fantastyki. Na terenie kampusu SGGW odbywać się będą prelekcje, warsztaty, spotkania literackie, pokazy, LARP-y, turnieje i konkursy i to jeszcze nie wszystkie atrakcje przygotowane przez Samorząd Studentów Wydziału Zastosowań Informatyki i Matematyki SGGW wraz ze Stowarzyszeniem Miłośników Fantastyki „Avangarda”. Konwent jest już stałym punktem na mapie cyklicznych imprez miasta stołecznego Warszawy.

By cieszyć się spotkaniem należy uiścić opłatę akredytacyjną. Zebrane w ten sposób fundusze mają pokryć koszty organizacji. Składki można wpłacać w postaci przedpłaty lub na ternie konwentu w czasie rejestracji.

Na tegoroczne spotkanie swój cień rzucą potwory, te zakorzenione etnograficznie w kulturze i te „zamieszkujące” kulturę masową. Nie należy się jednak bać, gdyż pomimo, iż ma to być temat przewodni, na pewno nie będzie dominujący – tak zapewniają na swojej stronie organizatorzy.

Wszystkich przekonanych i tych jeszcze zastanawiających się zachęcam do odwiedzenia strony www.ava.waw.pl.