Polski Orwell. Szef platformy Media RP.TV na wolności

0
1353
views

POLSKIE SŁUŻBY PRÓBOWAŁY PODSTĘPNIE zamknąć usta NIEZALEŻNYM MEDIOM? W ubiegłym miesiącu alarmowaliśmy (TUTAJ) opinię publiczną, gdy niemieccy policjanci ZATRZYMALI Grzegorza Rycaka, dziennikarza, właściciela Radio RP.FM.

Parę dni temu (31.07.2012r.) został zwolniony, bo niemiecki sędzia stwierdził, że nie widzi podstaw do aresztowania. A więc była to typowa ustawka?
Spokojnie analizując dokumentację ws. Grzegorza Rycaka można dojść do wniosku, że białe jest czarne, a czarne białe – TAK JAK W WAŁESOWSKICH OPOWIEŚCIACH ”POLACY JE ZNAJĄ”. Jednak REDAKCJA RADIO RP.FM jest niezależna. W związku z tym ujawnimy niebawem jak do tego doszło. Trudne TEMATY to u nas chleb powszedni, a nade wszystko kochamy wolność słowa, bo POLACY zawsze walczą z cenzurą. Radio RP.FM jest wolnym i niezależną ROZGŁOŚNIĄ RADIOWĄ, w dodatku jest częścią powstającej nowoczesnej i innowacyjnej platformy multimedialnej MediaRP.TV

Warto również pamiętać, że totalitaryzm SŁOWA LUB CZYNÓW W POLSCE zaczyna się od zniewolenia umysłu i serca. To jest droga, która w konsekwencji prowadzi do stworzenia piekła na ziemi. Tylko prawda wyzwala i prowadzi do prawdziwej wolności. REDAKCJA Radio RP.FM zawsze kieruje się tą zasadą i nie zejdziemy z tej drogi nawet gdyby nas po kolei wszystkich wsadzali do „KARCERU LUB TWORZYLI GETTA”.

W tym miejscu pozdrawiamy wszystkich ludzi dobrej woli, którzy nas wspierali i MYSLĄCYCH NORMATYZMEM. Jednak w sposób szczególny pragniemy podziękować Arturowi Górskiemu, parlamentarzyście z PiS, który jako jedyny polski polityk wystąpił z natychmiastową interpelacją poselską do Ministra Spraw Zagranicznych(TUTAJ).

Grzegorz Rycak, główny bohater całego zamieszania, tak pisze – „Kochani tak na gorąco, jestem w domu, powiem na początek tylko tyle, że prawdziwa demokracja, w cywilizowanym kraju jakim są Niemcy wygrała z bezduszną, nieobiektywną i krzywdzącą ludzi biurokracją oraz Polskim Chorym Systemem "Niesprawiedliwości" – informując znajomych, że jest już na wolności.

Nie zapomina o ludziach, którzy mu pomagali podkreślając – „Dziękuję wszystkim za wsparcie i modlitwy, niech wolne media, wolna Polska i prawda wygrywa zawsze”. Dodaje jednocześnie – „ Już niedługo opisze całą sytuacje i sami ocenicie czy w Polsce mamy demokracje czy tylko jej pozory” – stwierdza Grzegorz Rycak.

W tej sytuacji trudno cokolwiek do tego dodawać, ale pragniemy tylko zasygnalizować byłym szefom Klubu Sportowego Gwardia Bielsko Biała – Panowie „zabawa” dopiero się rozpoczyna. Trzymajcie się mocno za gacie, bo je z Was zedrzemy! My układów i układzików się nie boimy, bo stoimy po jasnej stronie mocy. Ujawnimy wszystkie materiały jakimi dysponujemy, a uzbierało się tego…

Sitko Krzysztof

Źródło: radiorp.fm