Faceci coraz ładniejsi, czy kobiety coraz brzydsze?

0
2326
views

Słowo gej pochodzi od angielskiego gay, które najpierw było stosowane jako przymiotnik w znaczeniu beztroski, szczęśliwy, barwny, kolorowy. Co oznacza teraz? Czy to walka między kobietą a mężczyzną?

Temat homoseksualizmu nie jest juz obcy dla ludzi żyjących w XXI wieku. Wyróżniamy natomiast zwolenników i przeciwników. Większość ludzi jednak zaczyna się do tego przekonywać. Mówią “jeśli to mnie nie dotyczy to mi to nie przeszkadza, żeby tylko byli dyskretni”. Czy jednak tak jest naprawdę? Czy jeśli nie widzimy jak wyznają sobie miłość to wszystko jest w porządku?

W dzisiejszych czasach Geje nie kryją się ze swoim pociągiem do facetów. Płeć piękna i ta samotna nie jest w komfortowej sytuacji. Szukając kandydatów na mężczyzn swojego życia , ojców swoich dzieci, swoje życiowe podpory z którymi będą budować szczęście, przeżywają rozczarowania. Facet, który im się podoba okazuje się homoseksualistą. Wtedy właśnie w owej kobiecie rodzi się złość. Złość do Świata, z naciskiem na to, jak może mu się podobać ktoś tej samej płci. Tak po prostu jest i trzeba się z tym pogodzić. My, kobiety, nie mamy nic do gadania, nie możemy zmienić czyichś poglądów na siłę. Trzeba przyznać, że większość z nich to bardzo przystojni mężczyźni, na których pewnie same czasami lubimy popatrzeć. Niestety na próżno.

Aby uniknąć chociaż w pewnym stopniu tych rozczarowań, zwróćmy uwagę na cechy, jakie posiadają homoseksualiści. Po pierwsze aż 27% gejów ma brata bliźniaka. Co więcej, są to bliźniacy jednojajowi. Strzeżmy się! Według badań w USA 50% leworęcznych jest albo ma pociągi homoseksualne. Zwiększa to swoje moce fakt, jeśli jego rodzice są praworęczni. Kolejnym czynnikiem jest łagodny okres dojrzewania. Homoseksualiści podczas burzy hormonów są łagodniejsi, grzeczniejsi. Prawdopodobnie dzieje się to za sprawą androgenów, których jest mniej lub mózgu, który jest inaczej zbudowany i co za tym idzie, na androgeny mniej podatny. Ponadto geje są bardziej wrażliwi od prawdziwych mężczyzn. Potrzebują bliskości, miłości, lubią, gdy ktoś o nich dba. Są bardziej otwarci, potrzebują się wyżalić. Częściej dzwonią, bo nie lubią zamykać się w świecie gier komputerowych i lubią mieć kogoś godnego zaufania do dyspozycji.

Kolejna cecha to pasje. Kobiecy mózg ciągnie ich do tego, aby zajmować się sztuką i kreacją. Często mają zawód fryzjera, artysty, stylisty.
Wygląd: Geje lubią się stroić, ładnie i czysto wyglądać. Noszą obcisłe ubrania, mają wystylizowane fryzury, dobierają mocniejsze kolory, używają większej ilości kosmetyków.

To cechy które możemy zauważyć u homoseksualistów. Nie należy jednak się przerażać. I tak znaczna większość mężczyzn ma ochotę na kobiece wdzięki. Jeśli jednak zostaniemy odrzucone przez homoseksualistę, musimy pamiętać, że jesteśmy piękne, i nikt nam tego nie zabierze, nawet najbardziej wypacykowany gej. A poza tym zastanówmy się, czy warto od razu odrzucać go w kąt głowy, bo przecież gej to najlepszy przyjaciel kobiety.

 

Natalia MIKODA