Narodowy areną starć futbolistów

0
1317
views

1 września na Stadionie Narodowym w Warszawie odbędzie się mecz futbolu amerykańskiego pomiędzy reprezentacjami Europy i Stanów Zjednoczonych. Spotkanie pokaże stacja TVP Sport. Początek starcia o godz. 16.

 

W najbliższą sobotę naprzeciwko siebie staną ekipy z przeciwnych stron Atlantyku. Przedstawiciele Starego Kontynentu podejmą czołówkę graczy z Ameryki Północnej. W składzie „gości” znajduje się jeden gracz z NFL, najlepszej ligi futbolu amerykańskiego na świecie.

Większość futbolistów reprezentacji Ameryki występuje lub występowało w Football Championship Subdivision. W barwach Europy zaprezentują gracze z wielu lig: francuskiej, niemieckiej, szwedzkiej, norweskiej, finlandzkiej, węgierskiej, serbskiej, irlandzkiej
i tureckiej. Nie zabraknie również graczy z polskich boisk. Na Stadionie Narodowym zobaczymy zawodników mistrza Polski Seahawks Gdynia, a także przedstawicieli drużyn Warsaw Eagles, Devils i Giants Wrocław, Kozły Poznań, a także Silesia Rebels.

Trzy godziny przed meczem rozpocznie się piknik rodzinny, gdzie na wszystkich przybywających czekają przygotowane przez organizatorów atrakcje. Imprezę przedmeczową swoim występem uświetni Patricia Kazadi.
Bilety nabywać można na stronie eventim.pl. Ceny od 12,50 do 80 zł.

Radosław Kołodziejski