Jak poderwać kobietę

0
1356
views

Co jej mówić, jak uwodzić skutecznie. Amerykańscy psychologowie ustalili co kobiety najbardziej lubią słyszeć od facetów. Panowie, te rady z pewnością Wam się przydadzą.

Ustalenia badaczy nie dotyczą świeżo poznanych kobiet. Użyteczne będą Wam w momencie, gdy znacie daną panią. Amerykański komik Chris Rock wyznaję zasadę, że kobiety potrzebują trzech rzeczy: jedzenia, picia i komplementów.

Coś w tym jest, jednak sprawa jest bardziej skomplikowana niż mu się wydaje. Mówcie komplementy Bez nich panie nie mogą wprost żyć. Jeżeli przyjdzie wam, od czasu do czasu na myśl jakiś komplement, nie zwlekajcie i powiedzcie jej go! Przykładem może być: "Wyglądasz dzisiaj wspaniale" albo "Te jeansy świetnie na tobie leżą".

Uwzględnijcie ją w swoich planach Nieważne czy ma 19 czy 36 lat, umieszczenie jej w swoich planach da jej poczucie bezpieczeństwa. Jeżeli obiecacie wspólną wakacyjną wyprawę, możecie być pewni, że zmiękną jej nogi. Bądźcie zazdrośni Naturalnym odruchem między zainteresowanymi sobą kobietą i mężczyzną jest odruch obronny.

Więc jeżeli ona się wam podoba musicie dać jej do zrozumienia, że jesteście zainteresowani i nie macie ochoty oglądać innych mężczyzn w jej otoczeniu. Pytajcie więc, gdzie teraz jest, czy kim jest ten gość, z którym dopiero rozmawiała?
Tylko nie przesadźcie! Pytajcie, pytajcie i jeszcze raz pytajcie! Możecie zyskać wielkie „punktów” zadając jej odpowiednie pytania.

Wszystko po to, by pokazać jej, że macie ją na uwadze i jesteście nią zainteresowani. Pytajcie jak minął jej dzień, jak miewa się rodzina i co u nich słychać. To zainteresowanie utwierdzi ją w przekonaniu, że troszczycie się o nią i nie pozostajecie obojętni.

 

Źródło: : www.se.pl