Po kobiecej stronie sieci #3

0
1344
views

Moje Wypieki.  Każdej z nas, nieważne jak perfekcyjną panią domu by nie była, czasem dotyka kulinarna niemoc. Rodzina zaczyna protestować, kiedy po raz setny na deser dostaje oklepaną szarlotkę, a i my same mamy dość przepisów pamiętających czasy praprababci Leokadii.

Wiele z nas sięga wtedy do Internetu, by znaleźć ciekawsze rozwiązania. Stron z przepisami jest mnóstwo, ale tylko niektóre są warte naszej uwagi. Jedną z nich jest mojewypieki.com.

Twórczyni strony, Dorota, to prawdziwa królowa słodkości. Na swojej stronie prezentuje tylko desery i wypieki – od chlebów po torty. Mnogość przepisów powala na kolana, w dodatku smakołyki uchwycone są na pięknych zdjęciach – ślinka leci od samego oglądania!
Bardzo przejrzysty katalog wypieków sprawia, że nawet laik bez problemu odnajdzie przepis, na który akurat ma ochotę – można ich szukać po kategoriach (np. muffiny, pierniki) jak i po tagach (np. mięta, banany) Nowoczesnym i trochę zabieganym paniom polecam ściągnięcie aplikacji Moje Wypieki na iPhone’a. Miłośniczki tradycji mogą sobie za to sprawić książkę kulinarną autorstwa Doroty.

Cóż nam pozostaje wobec takiej mnogości przepisów? Zakasać rękawy i piec!

Sonia

* zdjęcia są własnością autorki mojewypieki.com