Honda CR-V liderem w śród SUV-ów

0
1217
views

W swojej bogatej ofercie japońska Honda posiada samochód, który cieszy się sporą popularnością wśród fanów SUV-ów. Mowa oczywiście o Hondzie CR-V, której III generacja znajduje się obecnie w sprzedaży, a już wkrótce światło dzienne ujrzy IV odsłona.

Jak zapowiada się nowy model Hondy? Ładna, choć stonowana sylwetka, dobre wyposażenie, przestronne wnętrze (zarówno dla pasażerów z przodu i z tyłu) i sporych rozmiarów bagażnik.

Do tego nowa deska rozdzielcza, która swoim wyglądem nie przypomina wnętrza statku kosmicznego, ale jest chwalona za ergonomię oraz dobre spasowanie poszczególnych elementów. Cechy te z pewnością przyczynią się do sukcesu hondy crv 2012. Przeglądając rynek samochodów w poszukiwaniu wymarzonego auta warto na nieco dłużej zatrzymać się przy terenowej Hondzie.

Lata doświadczeń japońskich konstruktorów pozwalają na konstruowanie pojazdów pozbawionych wad użytkowych – Japończycy słyną z niezawodności. Jakie są inne powody, dla których warto zwrócić uwagę na model honda crv 2012? Nowoczesny napęd na cztery koła, systemy bezpieczeństwa czuwające nad utrzymaniem prędkości i pasa ruchu, system ograniczający skutki kolizji oraz tempomat adaptacyjny.

Jest to wyposażenie jeszcze do niedawna zarezerwowane dla wyższej klasy samochodów. Warto wybrać się do salonu Hondy i przekonać się, że honda crv 2012 robi dobre wrażenie od pierwszego wejrzenia. Jest to samochód godny uwagi, którego zakup warto rozważyć, jeśli poszukujemy nowego, uniwersalnego pojazdu.

 

PL