Pokaż piękno przyrody! Trwa ogólnopolski konkurs fotograficzny Przyroda Ojczysta 2013 .

0
1438
views

Jeżeli lubisz robić zdjęcia w plenerze, weź udział w konkursie fotograficznym Przyroda Ojczysta 2013, organizowanym już po raz czwarty przez największy portal ekologiczny – Ekologia.pl.

 Najlepsze zdjęcia zostaną wyróżnione i nagrodzone sprzętem marki Nikon.

Konkurs skierowany jest do wszystkich osób pełnoletnich, dla których fotografowanie jest wyjątkową i ważną częścią życia. Oceniana jest nie tylko technika wykonania fotografii, ale przede wszystkim pomysł i aranżacja nadsyłanych zdjęć. W każdym przejawie przyrody takim jak lot motyla czy woda w górskim potoku, można odnaleźć piękno i artyzm natury, która ją tworzy. Dlatego uczestnikom nie narzucamy żadnych ograniczeń, mając nadzieję, że uda im się uchwycić w kadrze ciekawe, inspirujące przyrodniczo miejsca, życie zwierząt, a także ukryte piękno roślin – tłumaczy Magdalena Nowak z portalu Ekologia.pl.

Konkurs  Przyroda Ojczysta 2013 przebiega w 2 turach. Pierwsza tura trwa przez cały rok 2013, uczestnicy cyklicznie co miesiąc mogą zgłaszać, logując się na stronie spolecznosc.ekologia.pl, zdjęcia do konkursu. Co miesiąc wybierane jest Zdjęcie Miesiąca głosami internautów oraz osobno głosami Jury. Druga część konkursu będzie mieć miejsce w styczniu 2014, kiedy to wszyscy zwycięzcy Zdjęć Miesiąca z całego roku staną w szranki o tytuł laureata konkursu Przyroda Ojczysta 2013.

Więcej na www.ekologia.pl