Pisanki, kraszanki, święcone – Marszałek zaprasza!

0
1255
views

Na adresowane do całych rodzin wielkanocne warsztaty „Pisanki, kraszanki, święcone” zapraszamy do gmachu przy placu Teatralnym w Toruniu 26 marca – w sam raz, by jeszcze przed Wielkanocą własnoręcznie przygotować ozdoby. Wstęp jak zwykle bezpłatny.

– Naszą propozycję adresujemy do rodzin z dziećmi, młodzieży i osób starszych. Święta i przygotowania do nich to przecież przede wszystkim wspólnie spędzony czas – zaprasza marszałek Piotr Całbecki.
Gwarantujemy nabywanie nowych umiejętności, a przy tym znakomitą zabawę. No i coś nieocenionego – przygotowany własnoręcznie pod kierunkiem fachowców świąteczny drobiazg, który udekoruje dom lub będzie oryginalnym wielkanocnym prezentem.

W programie jak zwykle warsztaty florystyczne, rękodzielnicze i plastyczne oraz krótki kurs zdobienia mazurków, a także prezentacja kulinarna i degustacja tradycyjnych potraw wielkanocnych przygotowanych przez Lokalną Grupę Działania Trzy Doliny z Gądecza w powiecie bydgoskim.

Pisanki, kraszanki, święcone, czyli Kujawsko-Pomorskie Spotkanie Wielkanocne; Urząd Marszałkowski w Toruniu, plac Teatralny 2; 26 marca (wtorek), początek o 17.30, spodziewane zakończenie o 19.30. Zapisy na warsztaty prowadzone będą na bieżąco w dniu imprezy, materiały zapewniamy na miejscu.
 

Więcej informacji>>>

Redakcja PT