Targi Rodzinne w Gdańsku

0
1156
views

Warto wybrać się w dniach 20-21 kwietnia 2013 r. do AmberExpo w Gdańsku na rodzinny weekend i rodzinną zabawę. To będą dwa dni wypełnione dziecięcymi uśmiechami, atrakcjami dla małych i dużych.

Dwa dni spotkań tysięcy rodziców i dzieci z dziesiątkami wystawców. Dwa dni rozmów, promocji i okazji do zapoznania się z ofertą najciekawszych na rynku produktów, usług i rozwiązań dla dzieci i całych rodzin.

Targi Rodzinne to wydarzenie będące kontynuacją znanych już w Gdańsku Targów Przedszkolaka, organizowanych przez redNet Media. Po raz pierwszy na terenie gdańskiego AmberExpo odbędzie się impreza w duchu rodzinnego, wspólnego z dziećmi odkrywania świata. Tej imprezie towarzyszyć będą również Targi Edukacji Przedszkolak i Mały Uczeń. Całość wydarzenia odbędzie się pod hasłem „zabawa i edukacja dla całej rodziny”.

Głównym założeniem i ideą Targów Rodzinnych jest przede wszystkim stworzenie miejsca przyjaznego dzieciom, gdzie całe Rodziny będą mogły spędzić wspólnie czas w wesołej atmosferze zabawy. Organizator chce podarować trójmiejskim rodzinom chwile, w których będą mogli poznać świat dziecięcych możliwości, wyobraźni i marzeń. Organizatorzy nie zapomnieli o tych rodzicach i dzieciach, przed którymi jeszcze trud wyboru żłobka, przedszkola czy szkoły. Specjalnie dla nich swoją ofertę prezentować będą najciekawsze placówki.

Jednak główną ofertę targów stanowić będzie szeroka gama produktów i usług dedykowanych dzieciom w różnym wieku, umilających im każdy dzień w przedszkolu, szkole, domu i każdą zabawę. Nie zabraknie też fantastycznej krainy atrakcji.

Targi Rodzinne
20-21 kwietnia 2013 r., sobota-niedziela,
godz. 10.00-17.00
Centrum Wystawienniczo-Kongresowe AmberExpo
ul. Żaglowa 11, hala A
80-560 Gdańsk

Więcej>>>

Bilety wstępu – impreza bierze udział w akcji „Weekend za pół ceny”
• pojedynczy – 7,50 zł
• rodzinny – 12,50 zł
 

Fot.Fotolia.pl
 

Redakcja PL