Targi edukacyjne

0
1322
views

Do 19 kwietnia 2013 r. w Centrum Informacji Młodzieży Młodzieżowego Domu Kultury w Toruniu potrwają XI Mini Targi Edukacyjne dla Gimnazjalistów. Uczniowie mogą skorzystać z bezpłatnych konsultacji i zapoznać się z ofertą toruńskich szkół ponadgimnazjalnych.

Targi edukacyjne dla gimnazjalistów rozpoczęły się w poniedziałek, 8 kwietnia 2013 roku. Odbywają się w Młodzieżowym Domu Kultury przy ul. Przedzamcze 11/15 w Toruniu.

Uczniowie mogą się podczas targów zapoznać z ofertą toruńskich szkół ponadgimnazjalnych. Otrzymają również ulotki na ich temat, informacje o terminach rekrutacji i punktach, jakie trzeba uzyskać, żeby dostać się do wymarzonej szkoły. Chętni będą mogli się spotkać z doradcami zawodowymi z Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej.

Udział w targach jest bezpłatny. Opiekunowie klas szkolnych muszą zapisać swoich uczniów, najpóźniej do środy, 10 kwietnia (tel. 56 654 04 58). Indywidualnie można przychodzić codziennie od godz. 12.00 do 17.00. XI Mini Targi Edukacyjne dla Gimnazjalistów potrwają do 19 kwietnia.

Fot.www.torun.pl

Redakcja PL