Bieg o Puchar Nadleśniczego w Olsztynie

0
1404
views

Nadleśnictwo Olsztyn organizuje III edycję akcji pn. „Bieg o Puchar Nadleśniczego”, która odbędzie się na polanie przy Jeziorze Kielarskim (parking leśny przy leśniczówce Zazdrość na trasie Olsztyn-Butryny) w sobotę 25 maja 2013 roku – godz. rozpoczęcia – 11.00.

Impreza o charakterze pikniku rodzinnego promująca przyrodę i szeroko pojęte bezpieczeństwo skierowana jest do wszystkich tych, którzy cenią aktywny wypoczynek na łonie przyrody.

W akcji poza Nadleśnictwem Olsztyn weźmie udział wiele zaprzyjaźnionych z nami organizacji i stowarzyszeń. Planujemy gościć m.in.: Miejski Ośrodek Kultury Olsztyn, harcerzy z Hufca „Warmińskiego” w Olsztynie, Komendę Miejską Policji w Olsztynie, Międzynarodowe Stowarzyszenie Policji, Oddział Warmińsko-Mazurski PTTK, Ochotniczą Straż Pożarna z Nowej Wsi, Stowarzyszenie Joanitów, sQUAD Olsztyn, Warmiński Klub Rowerowy FAN Olsztyn, Stowarzyszenie Explorator 4×4, Wydział Zarządzania Kryzysowego i Ochrony Ludności Urzędu Miasta w Olsztynie i innych.

Podczas pikniku zostanie zaprezentowana działalność Nadleśnictwa Olsztyn wchodzącego w skład Leśnego Kompleksu Promocyjnego "Lasy Olsztyńskie". Na stoisku Nadleśnictwa, dzieci będą mogły wziąć udział w konkursach przyrodniczych.

więcej informacji>>>

Fot.olsztyn.olsztyn.lasy.gov.pl

Redakcja PL