Michael Stillwater leczy ludzi na całym świecie swoimi pieśniami.

0
1298
views

Michael Stillwater Cieszy się  wielkim uznaniem  w wielu krajach, jako  postać  znaczącą  dla światowego dziedzictwa muzyki leczniczej.  Nagrania Michaela doskonale sprawdza ją się jako doskonała muzyka relaksacyjna we wszelkich miejscach, gdzie ludzie poszukują  rozluźnienia,  relaksacji, oczyszczenia z negatywnych emocji, jak SPA, Wellness,  ośrodki  szkolenia w zakresie rozwoju osobistego.

Jeden z pierwszych  artystów,  którego muzykę mamy zaszczyt  udostępniać na polskim rynku  od samego początku istnienia Ananda Music.  Kaseta „Głosy Serca” ( obecnie CD „Voices of the Heart”) zdobyła serca wielu  odbiorców w Polsce i w innych krajach Europy Wschodniej.

Zaprzyjaźniony z  nami od prawie 30 lat, członek  Honorowej Rady Fundacji „BORYNA”, wywarł wielki wpływ na kształt wydawniczej działalności Ananda Music, na pracę  Fundacji i tworzenie programu „My Music for Peace”. 

Wielokierunkowo utalentowany kompozytor,  nauczyciel, autor  tekstów,  wokalista, pieśniarz,  twórca programów terapeutycznych dla ruchu hospicyjnego. W 2007 r. Michael Stillwater był gościem naszej fundacji w ramach akcji „Voices for Hospices”. Międzynarodowy Dzień Hospicjów i Opieki Paliatywnej. Odbył się przepiękny koncert w Toruniu i wzruszające spotkanie  w Hospicjum dla Dzieci „Nadzieja” w Toruniu, prowadzonego wtedy przez Ś.P. Ołenę  Bożemską.
Jego głos o głębokim, niskim brzmieniu jest pełen ciepła , to wielki dar dla tych, którzy mają możliwość czerpać z jego leczniczych właściwości, o czym mogły się przekonać zarówno dzieci z hospicjum „Nadzieja” ich rodzice i opiekunowie, jak i wielu innych uczestników jego sesji  leczenia pieśnią, pacjenci w  wielu placówkach zdrowia. Jego nagrania idealnie pasują jako muzyka do nauki.
Nagrał już ponad dwanaście różnych tytułów. Jego pieśni są odzwierciedleniem uniwersalnych  duchowych zasad widzianych oczami jego ludzkiej podróży.
Założył  wiele ośrodków  oferujących usługi w zakresie leczenia muzyką, między innymi MusicHeals.Net i centrum Inner Harmony Medicine Music.  Jego przesłanie artystyczne opiera się głównie na intuicji, która pozwala  dotrzeć do tych „ bolących”  potrzebujących ukojenia miejsc  w umyśle i sercu człowieka.  Odnajduje i  rozumie uczucie, jakim jest  dojmująca  potrzeba  bycia rozpoznanym i zauważonym wśród ludzi a przede wszystkim – wspomaganym w najbardziej podstawowych potrzebach.

Michael wraz z grupą nauczycieli Companion Arts, oferuje szkolenia dla środowisk medycznych:  „Care for the Journey”, „Art of Presence” oraz „Grace in Practice”. Jego najczęstszymi klientami są hospicja, szpitale, oraz kliniki Wellness w całych Stanach Zjednoczonych i Kanadzie.  Michał jest również pisarzem, humorystą, świetnym fotografem , projektantem graficznym, autorem bardzo wielu sztuk Mieszka w Północnej Karolinie i w Szwajcarii. Ostatnio dał się poznać światu jako twórca wspaniałych filmów pokazujących piękne zjawiska muzyczne, wspaniałych ludzi. Na szczególną uwagę zasługuje  „Shining Night” , pełen mistycznego piękna przekaz o muzycznej pracy znakomitego kompozytora muzyki chóralnej,  Mortena Lauridsena. Film zdobył wiele prestiżowych nagród międzynarodowych.

Kupując nasze nagrania pomożesz w realizacji koncertu – 21. 09. z udziałem Steva Kindlera, genialnego wirtuoza, innowatora, jedynego na świecie grającego na 9 strunowych skrzypcach el., Lisbeth Scott, śpiewającej w wielkich produkcjach hollywoodzkich ( „Avatar”, „Shrek”, „Monachium”, „Pasja”, „Opowieści z Narni” i polskiego kompozytora Józefa Skrzeka.