Biurko do wynajęcia, nowa kultura biznesu

0
1689
views

Można je wynająć  na godziny, dni albo tygodnie. To lepsze niż praca w domu? Gdy jesteś wolnym biznesowym strzelcem, a nie chcesz pracować w domu? teraz nie musisz wynajmować całego biura czy umawiać się z współpracownikiem  po kawiarniach.

Postaw na coworking

Możesz wynająć własne biurko z dostępem do internetu oraz wszystkich sprzętów biurowych. Do tej pory praca w domu uchodziła za największy komfort. Wszystko na miejscu, wszystko pod ręką. Teraz możesz z  z tego domu uciec. Dlaczego?, bo w nowym miejscu możesz złapać wiatr w żagle.

Efektywność

Tak, badania pokazują, że ta efektywność poza domem jest bez porównania lepsza. Także dlatego, że nie ma tych wszystkich rozpraszaczy – nie ciągnie nas do telewizora, lodówki, na spacer z psem.

Tracimy czas na dojazd do pracy

To nie problem, że musimy się ruszyć, ma akurat swoje dobre strony, zwłaszcza w przypadku kobiet. Dzięki temu możemy się umalować, ładnie ubrać, uczesać i pokazać innym.

Tam mamy do  kogo się odezwać

Tak powinno być, i to bardzo ważne by nie czuć się w samotności sfrustrowanym, że przez całe dnie  siedzimy sami w czterech katach.

Wrażenie na nowym kliencie

To jest  też  bardzo ważne i  świadczy o nas. Znacznie lepiej pomaga budować nasz dobry wizerunek. Jeśli jesteś freelancerem i czeka cię spotkanie z klientem, dość mało profesjonalne będzie umówić się z nim w jakiejś kawiarni czy zaprosić go do domu.

Tak na skrócie wygląda temat biurka do wynajęcia, nie zawsze każdego dnia musimy je wynajmować czasami wystarczy dwa, trzy raz w tygodniu na 4 godziny.

Medi

Zd24.pl