Plannja dba o środowisko naturalne

0
1265
views

Plannja AB jest wiodącym europejskim producentem cienkich blach stalowych dla budownictwa. Wchodzi w skład światowego koncernu SSAB producenta wysokiej jakości wyrobów stalowych i aluminiowych.

Siedziba główna firmy znajduje się w południowej Szwecji w miejscowości Jarnforsen. Tam również odbywa się produkcja: orynnowania, blach trapezowych i blachodachówek.

Wykorzystywanie najlepszych surowców, wdrażanie zaawansowanych technologii wielowarstwowego powlekania blach oraz duże doświadczenie firmy sprawiło, że wyroby Plannja odznaczają się wyjątkową odpornością i trwałością. Wysoka jakość produktów została potwierdzona międzynarodowym certyfikatem ISO 9001. Firma przywiązuje również ogromną wagę do rozwiązań ułatwiających montaż i użytkowe wartości produktów, które są przyjazne naszemu środowisku.

Produkty Plannja obecne są na polskim rynku od 1994 roku.  Duże zainteresowanie i szybki wzrost sprzedaży  produktów zaowocowało powstaniem polskiego oddziału Plannja Sp. z o.o. z główną siedzibą w Warszawie. W ciągu kilku lat powstała sieć dystrybucji pokrywająca swym zasięgiem prawie całą Polskę.

Dbanie o środowisko naturalne jest zawsze w centrum uwagi Firmy Plannja . Obecnie wprowadzane są przyjazne dla środowiska powłoki na bazie oleju rzepakowego. Dają one gwarancję lepszej integracji produktów ze środowiskiem naturalnym, co wpływa na szczególny ekologiczny aspekt rozwoju Firmy.

Materiałem podstawowym z którego wytwarzane są produkty Plannja to stal, która jest najbardziej ekologicznym materiałem występującym w budownictwie. Stal może być poddawana recyklingowi nieskończoną ilość razy bez utraty jakości i swoich właściwości.

Najczystsza ruda żelaza pochodząca ze szwedzkich złóż, uncja węgla i jedna trzecia stali z recyklingu! To jest receptura na stalowe blachy Plannja. Walcowane na gorąco blachy są następnie malowane ochronnymi  powłokami. W kolejnym etapie blachy są profilowane, aby stanowiły piękną dekorację dachów i elewacji budynków.  Praktycznie blachy mogą być poddane recyklingowi w 100% .

 

 

Zapraszamy do zapoznania się z produktami Firmy Plannja na stronie sklepu internetowego www.sklep.ekoenergia24.eu