Bezpieczna majówka

0
1560
views

W najbliższą sobotę 26 kwietnia w godz. 11:00-17:00 Atrium Copernicus zaprasza wszystkich mieszkańców Torunia i okolic na imprezę edukacyjno-rozrywkową „Bezpieczna majówka”.

Zbliżająca się majówka to doskonała okazja nie tylko do wypoczynku, ale również do refleksji nad stanem osobistego bezpieczeństwa, dlatego organizatorzy sobotniej imprezy Atrium Copernicus i Komenda Miejska Policji w Toruniu wraz z partnerem wydarzenia hipermarketem Real zorganizowały „Bezpieczną majówkę” podczas której będą namawiać do zachowania zasad bezpieczeństwa.

Fani  dwóch kółek będą mieli możliwość bezpłatnego oznakowania rowerów. Wymagane jest posiadanie dokumentu tożsamości oraz dowodu potwierdzającego jego własność. Poza ochroną rowerów będzie można także otrzymać elementy odblaskowe poprawiające stan bezpieczeństwa każdego z nas.

Policjanci opowiedzą jak zabezpieczyć się przed oszustami i złodziejami. Zwrócą szczególną uwagę na działania mające na celu zminimalizowanie zagrożenia kradzieży rzeczy codziennego użytku takich, jak portfele czy karty bankomatowe. Podpowiedzą jak chronić dzieci i pojazdy przed zagrożeniem ze strony osób trzecich a w ramach prewencji antyalkoholowej udostępnią wszystkim zainteresowanym alkogogle – specjalne okulary umożliwiające „wcielenie się” w pijanego kierowcę.
Zapraszamy Państwa do udziału w majówce z Atrium Copernicus, do udziału w pokazach i  prezentacjach oraz do bezpośrednich rozmów z policyjnymi ekspertami.

Obecnie trwa rozbudowa Atrium Copernicus. Pod koniec tego roku będzie to największe centrum handlowe w mieście (blisko 50 tys. mkw. GLA), którego klienci będą mieli do wyboru najszerszą ofertę sklepów i punktów usługowych (145). Do ich dyspozycji będzie również największy, przy tego typu obiekcie w Toruniu, parking na ponad 1,4 tys. miejsc.
Na 17 tys. mkw. rozbudowywanej części Atrium Copernicus znajdzie się ponad 50 nowych sklepów, punktów usługowych, restauracji i kawiarni. Do centrum wprowadzą się nowe salony modowe – Cubus, Carry, Sinsay, Mohito, Centro i Diverse. W Atrium Copernicus będzie również większa oferta sportowa – za sprawą sklepu Decathlon, sklepu 4F, salonu Active Sport i klubu Pure Jatomi Fitness. Branżę zdrowia i urody wzbogacą: drogeria Rossmann, perfumeria Sephora, drogeria Hebe oraz salon Paris Optique.

W nowym, większym formacie pojawią się również obecne już w centrum: Cukiernia Sowa i Smyk. Ten ostatni, w rozbudowanym Atrium Copernicus otworzy się, jako koncept Smyk Megastore, dedykowany największym miastom w Polsce. Będzie to jedyny salon, w tej formule, w regionie.

 

 

ZAPRASZAMY