Nauka angielskiego z serwisem Preply.com

0
1803
views

Nauka nie musi być męcząca, trudna, nudna. Jeśli zadbamy o atrakcyjną formę nauki i odpowiednią pod kątem metody nauki, zgodną z osobistymi zdolnościami będzie nam łatwiej i przyjemniej się uczyć, czerpać satysfakcję z efektów i obserwować postępy.

W internecie dostępnych jest wiele źródeł wspierających naukę angielskiego i mobilizujących do nauki jak wiedza, która nas interesuje w języku angielskim. Niestety nie wszyscy potrafią uczyć się samodzielnie, nie maja tyle samozaparcia i motywacji, są też osoby którym nie sprzyja nauka w grupie, są i tacy którym należy pomóc. Od lat korepetycje zarezerwowane były dla osób mających braki i kłopoty w nauce, nieliczni korzystali z indywidualnej nauki z uwagi na stan zdrowia lub przynależność do elity. Obecnie nauka indywidualna dostępna jest dla każdego i nie wiąże się już wyłącznie z uzupełnianiem wiedzy a może stanowić zorganizowany proces nauki w formie spotkań z native speakerem, lektorem. Co więcej indywidualne zajęcia nie są już tak kosztowne jak niegdyś. Również anglistów i native speakerów jeżyka angielskiego na rynku znacznie przybyło, co za tym idzie można skorzystać z ich usług uzgadniając terminy zajęć, ich intensywność, częstotliwość zgodnie z własną dyspozycyjnością, niekoniecznie dostosowując się do nauczyciela. Jeśli wciąż szukasz idealnej metody nauki i nieustannie próbujesz nowych sposobów na opanowanie angielskiego skutecznie koniecznie odwiedź preply.com i poznaj nową jakość edukacji językowej online.

To bardzo atrakcyjny sposób nauki dla każdego i tych młodszych i starszych, mniej i bardziej zaawansowanych. Indywidualnie skomponowane zajęcia z możliwością doboru lektora, native speakera dają o wiele lepsze efekty, zwłaszcza iż profesjonalni nauczyciele potrafią zweryfikować mocne i słabe strony ucznia rozplanowując materiał i dostosowując sposób nauczania do możliwości ucznia. Angielski jest najpopularniejszym z języków obcych jakich uczymy się online, nie tylko na polskim rynku ale w całej sieci. By doświadczyć nauki online najlepiej skorzystać z Preply.com. Serwis internetowy stworzony został z myślą o osobach, które szukają wartościowych nauczycieli języka angielskiego. Początkowo portal miał służyć zbliżeniu uczniów zainteresowanych podszkoleniem angielskiego u native speakerów. Kontakty z całego świata zebrane w jednym portalu znacznie ułatwiają korzystanie z konwersacji. Z czasem do native speakerów dołączyli również lektorzy, korepetytorzy tak z Polski jak i spoza Polski. Jeśli chcielibyśmy uczyć się angielskiego po angielsku lub na przykład niemiecku również korzystając z

Preply mamy szansę znaleźć odpowiedniego lektora

Korzystanie z Preply, rejestracja w portalu nie są płatne, jedyny koszt jaki ponosi uczeń to koszt zajęć z lektorem, który winien wpłacić z góry na konto Preply. Ta forma rozliczenia chroni przed oszustwem i wyłudzeniem obydwie strony transakcji, bowiem pieniądze są wpłacane z góry i zabezpieczane na poczet zajęć, zaś kierowane do korepetytora dopiero z dołu po zrealizowaniu zajęć. Aby wygodnie było korzystać z serwisu i zajęć Preply przewiduje wykupienie pakietów zajęć. Jako, iż swoboda wyboru i wykupienia zajęć w Preply jest bardzo dużą, można skorzystać zarówno z cyklicznych zajęć i pakietów godzin jak i pojedynczych lekcji przez Skype, a także lekcji próbnej, darmowej, jaka ma na celu przybliżenie formy nauki niezdecydowanym. Wpłaty realizowane są z użyciem karty lub tez Bitcoin bądź PayU co usprawnia system księgowania wpłat i obniża koszty opłat za przelewy zagraniczne. Sprawne działanie portalu zarówno pod kątem wyszukiwania jak i uzgadniania terminów i szczegółów zajęć z lektorem, rozliczenie, a w końcu także możliwość wystawienia opinii, oceny zajęć będącej wskazówką dla osób wybierających danego korepetytora zapewnia portalowi Preply kompleksowy charakter i rolę lidera w edukacji językowej na polskim rynku.

Decydując się na naukę angielskiego z Preply

…możemy uczyć się języka dokładnie tak jak tego chcemy, jak jest nam wygodnie. Własne tempo nauki, jak również wybór materiału czy metody ćwiczeń, powtórek i weryfikacji zdobytej wiedzy są do uzgodnienia z korepetytorem. Bardzo ważną cechą korepetycji zdalnych jest możliwość nauki wszędzie tam, gdzie mamy na to ochotę i jednocześnie dostęp do sieci. Dzięki kompatybilności Skype z urządzeniami mobilnymi możemy uczyć się przez tablet, telefon czy komputer. Tym samym nie am przeszkód aby uczyć się w drodze, poza domem, jak i we własnym pokoju, przy biurku czy w  łóżku. Skype pozwala na łączenie się tak audio jak i wideo. To od nas zależy czy preferujemy obraz czy też konwersacje wyłącznie audio. Dzięki opcji nauki przez Skype możemy zachować anonimowość, jak i pełną dyskrecję w nauce. Tak wiele zalet jakimi wyróżnia się Skype użyty w nauce skłania do spróbowania i przeniesienia nauki do internetu zgodnie z duchem czasu i postępującą globalizacją wymuszającą na nas integrację międzynarodową, w tym również językową.

Możemy wybrać nauczyciela z Polski, zagranicy, native speakera jak i korepetytora stacjonarnego. Różnorodność ofert sprawia, że profili w Preply są dosłownie tysiące. Aby łatwiej było je przeglądać i poruszać się w serwisie warto skorzystać z wyszukiwarki. Poprzez wybór podstawowych kryteriów łatwo jest ograniczyć rekordy do tych, jakie nas interesują z uwagi na stawki godzinowe, czy lokalizacje, czy też poziom zaawansowania, a zwłaszcza język, bowiem z Preply uczyć możemy się nie tylko angielskiego ale i wielu języków obcych, które są mniej lub bardziej popularne na świecie. W Preply znajdziemy nie tylko wykwalifikowanych lektorów z dużym doświadczeniem. To portal będący szansą na zaistnienie dla studentów i pasjonatów, którzy nie rzadko oferują tańsze zajęcia a równie ciekawe i wartościowe. Dzięki zawartym opiniom w portalu nie trzeba szukać daleko potwierdzenia, iż dana osoba jest warta podjęcia współpracy, wystarczy zapoznać się z ocenami wystawianymi jej przez użytkowników Preply. Jeśli więc nauka angielskiego od podstaw  jeest dla Ciebie najważniejsza to zapraszamy do serwisu Preply.

Wbrew pozorom z Preply możemy się uczyć i pisać, i czytać po angielsku a przede wszystkim mówić. Możemy uczyć się języka od zera, jak i szkolić swoją swobodę i płynność wypowiedzi na każdy temat. Korzystać z korepetycji można w razie takiej potrzeby, jednorazowo jak na przykład przed egzaminem czy rozmową kwalifikacyjną, bądź w ramach testu umiejętności. Poza kwestiami technicznymi warto jest zwrócić uwagę na egzotykę oferty native speakerów. Lokalnie zwykle wachlarz możliwości nie jest duży, tymczasem w Preply możemy poznawać nie tylko jeżyk ale i ludzi wraz z ich kulturą, nie rzadko unikalną rodem z Filipin, Indii czy Kanady. Native speakerem nie musi być Brytyjczyk co jeszcze bardziej wznieca zainteresowanie ofertą zajęć online. Poprzez konwersacje z Hindusami, Filipińczykami możemy poznawać zupełnie inny angielski, typowy dla miejsc w których osoby te mieszkają, skąd pochodzą. Jest to doskonała odmiana dla nauki z podręcznika, a dla wielu osób świetne rozszerzenie wiedzy językowej.

 

Autor: Preply.com