Zakłady bukmacherskie formą inwestowania pieniędzy?

0
1654
views

Coraz więcej Polaków obstawia wyniki zawodów sportowych, jedni traktują to czysto zarobkowo, dla innych obstawianie jest przede wszystkim zabawą, która przy okazji może przynieść trochę grosza. Jak podchodzić do zakładów, żeby na nich zarabiać, i czy aby grać skutecznie, trzeba być znawcą sportu?

Osoba, która nie chce tracić na zakładach, powinna znać się na sporcie. Wiedza nie musi być jednak wszechstronna, wystarczy specjalizować się w jednej dyscyplinie albo nawet konkretnej lidze. Konieczna jest również umiejętność analizowania statystyk. Poza tym trzeba śledzić na bieżąco – przekazywane przez media – doniesienia ze świata sportu, np. dotyczące kontuzji czy innych problemów zdrowotnych zawodników.

„Bardzo ważne jest, żeby obstawianie traktować jako rozrywkę, a nie coś, co jest sposobem na zarabianie pieniędzy, inwestowanie środków. Należy po prostu czerpać z tego radość i dodatkowe pozytywne emocje podczas oglądania swoich ulubionych wydarzeń sportowych” – mówi serwisowi infoWire.pl Mariusz Rzeczkowski, kierownik ds. komunikacji marketingowej z Totolotka.

infowire