Infiniti Q60, stworzone by łamać schematy

0
1613
views

Technologia stworzona, by dostarczać nowych doznań. Nasza filozofia — przesądzająca o stylistyce INFINITI w przyszłości — przybiera w zupełnie nowym Q60 oszałamiającą formę. Emocje nie mają granic. Podobnie jak wyjątkowa śmiałość designu.

Wszystkie detale Q60, począwszy od przetłoczeń na bokach auta, poprzez słupki C, aż po profil maski, mają swoim widokiem zachęcać kierowców do ekscytującego stylu jazdy. Dlatego też chcieliśmy dowiedzieć się jak stylistyka Q60 może inspirować w procesie kreacji projektantów, takich jak Sophia Chang.

Tworzymy technologie zwiększające przyjemność z jazdy oraz zaskakujące projekty, budzące szerokie uznanie. Dzięki porywającym osiągom poczujesz pełnię życia. Za sprawą naszych najnowocześniejszych systemów masz do dyspozycji moc w najczystszej postaci.

Nowe INFINITI Q60 to jedyne coupe, w którym można wybrać spośród trzech różnych systemów kierowania. Pozbądź się ograniczeń — spersonalizuj ustawienia systemu bezpośredniego kierowania adaptacyjnego oraz elektroniczno-hydraulicznego układu wspomagania i w pełni ciesz się każdą chwilą za kierownicą Q60.

infiniti.pl