Nowy, Kultowy Land Rover Discovery

0
1593
views
Nowy Discovery to rewolucyjny SUV klasy Premium o niespotykanym wcześniej poziomie możliwości oraz zaawansowania technologicznego.

Nowy Discovery dostępny jest w programie Land Rover Premium Lease, nowoczesnej formie finansowania samochodu. Płacąc jedynie 1% wartości samochodu netto miesięcznie, możesz się cieszyć z jazdy niezwykłym, przestronnym SUV-em klasy Premium.

obrazek LUKSUS I PRECYZJA
Luksusowe wnętrze modelu stanowi nową interpretację klasycznych elementów stylizacyjnych modelu Discovery. Ekskluzywna skóra oraz ozdobniki z drewna i metalu, w połączeniu z wysoką precyzją spasowania poszczególnych elementów, tworzą atmosferę kultywującą nowoczesny styl życia.
KOMFORT I WYGODA
Mając do dyspozycji siedem pełnowymiarowych foteli, możliwość konfiguracji wnętrza oraz opcjonalne systemy zwiększające komfort podróżowania – masz pewność, że nie ważne jak skonfigurujesz dostępną przestrzeń, będzie to idealne miejsce do relaksu.
obrazek
obrazek NAPĘD I MOŻLIWOŚCI
Nowy Discovery dostarcza solidne osiągi dzięki wydajnym 4- i 6-cylindrowym jednostkom napędowym o mocy do 340KM. Jest także zawsze gotowy, aby zjechać z asfaltu i stawić czoła każdej przeszkodzie, która pojawi się na horyzoncie dzięki legendarnym zdolnościom terenowym i systemom wspomagającym jazdę jak Terrain Response 2.