Opole. Półkolonie zimowe z AZS PO

0
1463
views

Półkolonie zimowe z AZS PO. Klub Uczelniany AZS Politechniki Opolskiej wraz z marką AZS4kids po raz kolejny zorganizuje aktywny wypoczynek dla dzieci i młodzieży.

Aby wypełnić czas ferii zimowych sportem, organizatorzy przygotowali zajęcia z pięciu różnych dyscyplin sportowych: koszykówki, siatkówki, samoobrony, lekkiej atletyki oraz pływania. Te ostatnie będą odbywały się na Krytej Pływalni „Wodna Nuta” w Opolu. Reszta zajęć standardowo będzie mieć miejsce na hali sportowej Politechniki Opolskiej przy ul. Prószkowskiej 76/9a.

Oprócz zorganizowania czasu wolnego od nauki, dzieci i młodzież otrzymają codzienny lunch, ubezpieczenie NNW oraz opiekę pedagogiczną. Do zapisów zaproszeni są dzieci i młodzież w przedziale wiekowym 7–16 lat.
Trwają zapisy na dwa turnusy: 10-14.02 oraz 17-21.02.2020. Zapisać się można drogą internetową na stronie www.azs4kids.pl w zakładce „Półkolonie” – Opole. Tam też zamieszczone są wszystkie informacje.

Oprócz samego zapisu, ważna jest także akceptacja regulaminu oraz wypełnienie formularzy otrzymanych w mailowej wiadomości zwrotnej. Liczba miejsc jest ograniczona, a o przyjęciu na półkolonie decyduje kolejność zgłoszeń oraz wpłat na konto KU AZS Politechniki Opolskiej w kwocie 310 zł (cena za 1 turnus).
W razie pytań, możliwy jest kontakt pod numerem 77 449 83 07 lub drogą mailową na adres polkolonie@azs4kids.pl.

 

Zapraszamy

opowiecie.info