Big Light Show: Stadion Narodowy w feerii barw

0
788
views

W ubiegłą sobotę (27 sierpnia) wieczorem, podczas imprezy Big Light Show, odbyła się długo oczekiwana iluminacja Stadionu Narodowego.
Kilka tysięcy Warszawiaków zgromadzonych nad Wisłą i na Moście Poniatowskiego podziwiało wspaniały świetlny pokaz, poprzedzony koncertami artystów tworzących dla wytwórni Kayax.

Zaczęło się od bardzo udanego, tanecznego show producenta ukrywającego się pod pseudonimem Fox, wspieranego przez kilkoro wykonawców. Po krótkiej przerwie na specjalnie na tę okazję ustawionej pod Stadionem scenie, pojawiła się skandalizująca Maria Peszek. Jej bardzo widowiskowy występ opierał się przede wszystkim na piosenkach z drugiej płyty artystki – Maria Awaria – ale pojawiły się również zaskakujące covery, np. nowe aranżacje znanych przebojów Beatelsów. Jako ostatni wystąpił Smolik wraz z towarzyszącymi mu muzykami. Pewną niespodzianką było pojawienie się podczas tego koncertu gościa z zagranicy, Keva Foksa, który wykonał kilka nastrojowych, instrumentalnych kompozycji.

Po odliczaniu nastąpił główny punkt wieczoru, czyli Big Light Show. Widzowie mogli podziwiać pulsującą różnokolorowym światłem w rytm muzyki „plecionkę” Stadionu Narodowego, a całą imprezę zwieńczył imponujący pokaz fajerwerków. Po całym przedsięwzięciu trudno jednak było wydostać się spod Stadionu, a na Moście Poniatowskiego utworzyła się gigantyczna kolejka ludzi zdążających w stronę Centrum.

MS