Nasi Partnerzy

0
1453
views

Instytut Szkoleń Prawniczych Sp. z o.o. jest wyspecjalizowaną firmą szkoleniową, realizującą szkolenia z zakresu prawa. „Najistotniejszym kapitałem każdej działalności są ludzie. Ich zaangażowanie oraz kompetencje, przekładają się na dobry wynik ekonomiczny firmy oraz jej przewagę konkurencyjną”.

 

Euroadres polska - Wyszukiwarka firm

 

Euroadres to sieć portali o tematyce branżowej, a także główne źródło kontaktów biznesowych dla menadżerów i właścicieli rozwijających się przedsiębiorstw. Euroadres to owoc pracy kilku firm, kilkudziesięciu współpracowników oraz najlepszych programistów posiadających kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu projektów internetowych.
 

Money.pl w czołówce najbardziej opiniotwórczych mediów biznesowych oraz internetowych w 2011 roku.
Według raportu opublikowanego przez Instytutu Monitorowania Mediów, spośród wszystkich internetowych mediów biznesowych, w 2011 roku media najczęściej powoływały się na Money.pl. Serwis znalazł się także na podium wśród najczęściej cytowanych polskich portali internetowych.

 

 
Serwis e-prawnik.pl jest największym w kraju portalem prawnym. Oferuje pomoc prawną klientom indywidualnym oraz małym i średnim przedsiębiorcom.
Dział prawny serwisu e-prawnik.pl udziela wysokiej jakości porad prawnych dokonując analizy stanu faktycznego oraz dokumentów każdego z problemów prawnych sporządzając odpowiedź w ciągu 24 godzin od zadania pytania.


 

Fundacjia LEX NOSTRA to: Działanie na rzecz ochrony przedsiębiorców pokrzywdzonych przez aparat państwowy oraz organy i instytucje publiczne  Propagowanie powszechnej znajomości prawa i uprawnień z niego wynikających wśród obywateli  – Wzmacnianie w społeczeństwie poszanowania dla godności ludzkiej i poszanowania praw innych obywateli.  Podejmowanie inicjatyw edukacyjnych i badawczych w zakresie prawnych gwarancji przestrzegania i ochrony praw człowieka na terenie Rzeczypospolitej Polskiej 

 

 Firmy w 1 miejscu

 

FirmyW1Miejscu.pl – Twoja firma będzie promowana zawsze na 1 stronie! Tego nie znajdziesz w innych katalogach firm. Jeśli nie znajdziesz kategorii odpowiadającej Twojemu profilowi produkcji, poinformuj nas o tym, my założymy ją dla Ciebie!
 

 

RekomendowaneFirmy.pl to źródło pozytywnej informacji o przedsiębiorcach, którzy wykonują profesjonalnie swoje usługi i terminowo regulują swoje zobowiązania. Ułatwiamy kontakty biznesowe z Kontrahentami, jak również dbamy o pozytywny wizerunek Firm. Cenimy sobie niezawodność, rzetelność, profesjonalizm i przedsiębiorczość.

Szkolenia biznesowe Sukces PRO

 

Akademia Biznesu Sukces PRO. Organizujemy sieć trenerów, którzy posiadają praktyczne doświadczenie w swoich branżach. Oferujemy szeroką gamę szkoleń, od zarządzania czasem, przez marketing i autoprezentację, aż po rkomunikację i sprzedaż.

Eurogospodarka

 

"Eurogospodarka" jest opiniotwórczym miesięcznikiem poruszającym tematykę ekologii, odnawialnych źródeł energii i nowoczesnych technologii. Nasi dziennikarze piszą o szeroko pojętej gospodarce, finansach, projektach unijnych.

 

 

KojotyBiznesu.pl – Nowoczesny serwis informacyjny dla ludzi przedsiębiorczych, którzy mają własną firmę lub poszukują informacji jak ją otworzyć.  Portal zawiera dużą ilość  rzetelnych informacji mogących skutecznie pomóc w tworzeniu  biznesu.

Solar NRG

 

SolarNRG.pl – Nasz sklep, SolarNRG.pl posiada w swojej ofercie unikalne, mobilne urządzenia do przetwarzania energii słonecznej na energię elektryczną.  Czerp darmową energię ze Słońca, dbaj o naszą Planetę i bądź ecoCentric!
 

Ogrzewnictwo

 

 

Ogrzewnictwo.pl – portal branży grzewczej zarówno dla producentów, jak i klientów. Zawiera informacje o firmach i ich ofercie, obowiązujące normy prawne, targi i spotkania branżowe, a także aparaturę ciepłowniczą.
 

 

Klimatyzacja
 
 
 
 
Klimatyzacja.pl Portal o instalacjach klimatyzacji mieszkaniowej i samochodowej. Poruszana jest tematyka wentylacji i chłodnictwa w biurach firmowych i mieszkaniach.
Portal zawiera forum, informacje o wydarzeniach branżowych, a także katalog firm.
 

 

Poland Export
 
 
 
 
Poland Export jest to bezpłatny katalog i wyszukiwarka handlowy usług B2B zaprojektowany, aby pomóc w imporcie i eksporcie towarów polskim przedsiębiorcom w takich gałęziach polskiej gospodarki jak: bielizna, rolnictwo, elektryka i elektronika, drewno i inne.
 
 
Poland-Transport.eu
 
 
 
Poland Transport jto największy międzynarodowy katalog pozwalającym na szybkie wyszukiwanie polskich portów lotniczych, frachtu morskiego i powietrznego, cargo, agencji czarterowych, operatorów i kurierów organizujących transport ponadgabarytowy jak i również portów morskich.
Odwiedź Poland Transport i znajdź swojego szybkiego spedytora lub firmę transportową

 

 
 
 
Ekologus Sp. z o.o. to firma z 21-letnim doświadczeniem w zakresie doradztwa ekologicznego, ekspertyz oraz szkoleń, głównie o tematyce związanej z ochroną środowiska. "Wykorzystując w działaniu zdobytą wiedzę, wieloletnie doświadczenie oraz profesjonalną kadrę inżynierską, rozwiązujemy problemy Naszych Klientów – wiedząc, że sukces Państwa firmy, jest także naszym sukcesem".