Mecz gwiazdy TVN vs. politycy już dziś w Warszawie

0
672
views

W tym roku mija 10 rok działalności Fundacji TVN „Nie jesteś sam”. Z tej okazji, już dziś (4.09), na warszawskim stadionie Pepsi Arena (ul.Łazienkowska 3) zmierzą się ze sobą dwie drużyny – gwiazdy stacji TVN oraz politycy.

Cały dochód ze sprzedaży biletów oraz smsów wysyłanych przez widzów (sms o streści “Pomagam” na nr 7126, koszt 1,23 z VAT) zostanie przekazany na remont Kliniki Pediatrii Centrum Zdrowia Dziecka.

W składzie drużyny TVN znajdują się m.in.: Paweł Małaszyński, Bartek Kasprzykowski, Grzegorz Kajdanowicz, Marcin Meller, Tomasz Sianecki, Maciej Friedek, Jakub Wesołowski, Maciej Stuhr, Tomasz Zubilewicz, Łukasz Wejchert, Tomasz Zubilewicz, Wojciech Olejniczak, Rafał Bryndal i Piotr Walter.
W przeciwnej drużynie zagrają przedstawiciele różnych ugrupowań politycznych, m.in.: Grzegorz Schetyna, Donald Tusk, Paweł Poncyliusz, Ryszard Kalisz, Adam Hofman, Marek Sawicki, Janusz Piechociński, Jacek Kurski, Kazimierz Matuszny, Sławomir Nowak, Antoni Mężydło.

Bilety na mecz do nabycia w Pałacu Kultury i Nauki, a także na TicketPro (www.ticketpro.pl) oraz eBilet (www.ebilet.pl) w cenie 15zł. Rozpoczęcie już o 17:00. Transmisja na żywo – o tej samej porze w stacji TVN.

Szykuje się zacięta walka, której przewodniczyć będzie szczytny cel. Uczestnicy zapewniają, że nie dopuszczą do remisu, jaki miał miejsce na ostatnim tego typu meczu w 2010 roku. Zachęcamy do kibicowania i wysyłania smsów.

Kasia M.